Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ми повинні вести агресивну інформаційну війну

Алі Татар-заде
що ж, така фігня була в більшовиків 101 рік тому. На всю екс-Романовію перли війська кайзера і цісара, надабилашотадєлать. Ленін і Сталін були “за похабний мир краще доброй дракі”, Бухарін і Зіновьєв - за війну до останього матросу (війну до останього патрону вже програли), а хитрий Троцкій та примкнулий до нього Дзержинський носились із загадковою “формулою”, яка стисло звучала “ні міра ні войни”, а розлого - “війну не вести, мир не підписувати, ворога не провокувати”.
Але були й відмінності від сьогодення. Попри весь внутрішній срач всередині більшовизму, усі мали спільну тезу - де б не пролягла лінія фронту, треба вести розкладницьку роботу в тилу противника, розбещувати вороже військо, вести пропаганду німецькою мовою. Благо, євреї, латиши та багато рускіх знали німецьку, так що з цім проблем не було.
В наш час теза про агресивну інформаційну війну та розкладення ворожого тилу викликає 6-річне відторгнення правлячих мас чи, в кращом разі, імітацію.
Превалює думка, що рускіє, буряти і чеченці невиліковні, не піддаються пропаганді (і при тому - вони запропагандовані по самі помідори).
Тобто вважається що рускіє можуть зомбувати, а ми - тільки казати гірку правду, пошепки й собі під ніс, зате гордо і нікому не потрібно.
Миженеможемо брехати, розкладати, розбещувати, отруювати мізки - шови аінакше навіщо тоді воюємо, ми же уподібнимось.

Таке враження, що на відміну від ворога наш нарід та його урід ведуть битву не за Україну на Землі, а за Царствіє Небесне, де пустять тільки праведників.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2127283.html.
Tags: история, провокація, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments