Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А просто тому що це найдешевша війна

Алі Татар-заде
що чутно про секретний “інститут народів Росії”, створений, за чутками, раннім Порошенком? Мені не чутно нічого. Хоча моє коло знайомств таке, що якби когось туди запросили то я б вже чув хоча б від одного з них, що воно хоча б існує. Ну, але то лірика.
В Ерефії потенційно до сотні держав - це ціла Африка. Національні та регіональні еліти - а вони там є, хоча деякі з них примусили б просльозитись за своїм станом якусь нашу районну бібліотекаршу, - гостро потребують літератури та інформації. У них там мало що голод на це, так ще й самоцензура.
Сто держав - це значить сто історій. Сто підручників історії. Історія Тиви, історія Вепсанії, історія астраханських калмиків, астраханських татар і астраханських казахів (так, це все різні історії і навіть різні території). Від прадавнього палка-копалка, перший скелет, перший черепок, і до сучасності. І все має бути витримане ясно в якому дусі - місцевого центропупізму.
Що, в нас немає сил? А ви знаєте що більше це нікому не зробити? Ні ЦРУ, ні Сорос, ні самі тубільці вже такого не складуть, - останні, допоки їм не дадуть можливості “хитати човна”.
А ви знаєте, скільки коштує конференція “стран Есенге” на базі якогось інституту, наприклад з історії Вепсанії? Якщо не рахувати скільки вкрав оргкомітет, то копійки. Командіровчні платять (або не платять) відсилаючі сторони, гостей селять в гуртожитку, їдять вони в студентських столових і показують їм красоти міста безкоштовно, або за дрібний кошт по договору. Одна конференція - один підручник, бо колектив авторів вже готовий.
Чому Московія так багато вкладає в інформаційну війну?
Не тому що інфовійна ефективніша.
І не тому що їм так просто подобається.
А просто тому що це найдешевша війна.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2128017.html.
Tags: история, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments