Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Хочемо, щоб міністр Вадим Пристайко був оптимістом! ✌️😎

Andrii Klymenko
Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews з питань санкцій повідомляє:

Колега Сидоренко зробив цікаве інтерв'ю з міністром закордонних справ. З якого випливає "тайний ход карти", який ми у ФБ багато роз'яснували:
"формула Ш" - вимоги ОБСЄ до виборів - неможливість їх проведення без деокупації...

Цитата міністра: "Вибори проводитимуть на основі українського закону... Ми не можемо собі уявити, яким чином їх проводити у цьому випадку. Український закон не передбачає ніяких ЛНР і ДНР, ніяких іноземних збройних формувань. Це – вичерпна відповідь..."

Після цього питання про "зраду" може залишатися тільки як прояв невротичних станів.

Але мабуть інтерв'юер так тиснув на міністра своїм грізним виглядом, що пан Вадим був на мій погляд занадто песимістичним у питанні перспектив санкційного режиму в ЄС. Цитата:
"Санкції – це цілісний механізм. Якщо хтось із лідерів починає їздити в Росію або запрошувати Путіна сісти за стіл великої вісімки, дев’ятки, десятки – це теж питання санкцій. Рішення ПАРЄ, запрошення на засідання ОБСЄ представників так званих кримських організацій – усе це є провали, розсипання, відпадіння шматочків великого санкційного механізму.Усе це – деградація санкцій.І ми стурбовані, коли нам кажуть: "Ну, як же? От санкції перезатвердимо, там останній раунд ще на пів року". Ми кажемо: можливо, й перезатвердите, але ж ідеологічно санкції починають розвалюватися..."

Як людина, що з 2014 займається санкціями, не можу не погодитись з "цілісним механізмом". І стурбованість в мене теж є. Але я б хотів бачити в цьому питанні нашого міністра не песимістом, а активним центрфорвардом. Ми на зустрічах з іноземними делегаціями завжди кажемо так: "Ми бачимо сверхзусилля РФ що спрямовані на деградацію режиму санкцій, але ми цьому протидіємо, ми будемо допомагати країнам ЄС боротися з агентами Кремля в ЄС, щоб не скорочувати, а поширювати санкції. І впевнені в успіху".

На моє відчуття, песимізм МЗС пов'язаний з тим, що там немає нікого, хто б системно (як в РФ) займався моніторингом санкційного режиму та його посиленням. Ні на рівні заступника міністра, ні на рівні департаментів. Принаймні, ми (займаючись санкціями 6-й рік) таких людей не знаємо. Можемо додати оптимізму😀😎✌️✌️
===
Анна Лисенко слід було його спитати, з якою метою він озвучував публічно сумнівні тези щодо зовнішньої політики України? Навіщо його колега говорив про відкликання іспекторів НАТО? Навіщо презедент завияв, що формула Штнмаєра буде обговорюватися? Це вони так намагаються заплутати Путніа імітуючи стиль напресточника?
--
Andrii Klymenko В останньому реченні-питанні ви близькі до істини, тільки "наперсточники" тут ні до чого)): до кожних переговорів існують і мають існувати в тому чи іншому вигляді секретні директиви, тобто доручення переговорникам щодо тактики та "червоних ліній". Ми ж вважаємо природнім, що гравці в преферанс чи покер не демонструють всім, в тому числі, супротивнику, свої карти)) Шахматисти теж не розповідають пресі - який в них буде дебют або міттельшпіль)). Та й сумнівні тези, про яки ви згадуєте, були сформовані переважно уявою деяких не дуже відповідальних журналістів шляхом виривання з контексту. Крім того, "сумнівні тези" в складній грі можуть використовуватись для зондажу або для дезінформації противника. Всі професіонали в один голос кажуть, що ситуація с т. зв. Мінськими домовленостями вкрай складна і заплутана. Отже, гра, блеф, зондаж - все це ми ще не раз побачимо. "Червоні лінії" вже побачили. А от директиви переговорникам не побачимо. І не треба))


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2129537.html.
Tags: европа, зеленский, луг%андония, подонки, піар, рассея, санкції, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments