Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Зупинена на два роки діяльність Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів

Volodymyr Boiko
Впевнений, що пересічні громадяни лише вітатимуть ініціативу нового генпрокурора Руслана Рябошапки зупинити на два роки діяльність Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Наприклад, я двічі звертався до КДКП зі скаргою на прокурора Києва Романа Говду, який разом з екс-міністром молоді та спорту Ждановим обклав спортсменів грошовими поборами й заблокував розслідування кримінальних проваджень, зареєстрованих у зв’язку з кричущою корупцією в Мінмолодьспорті. Але дисциплінарне провадження так відкрито й не було.

Ось текст цієї скарги, де розповідається, як ми з Ігорем Луценком спілкувались з Говдою – з тим, щоби юридична спільнота сама переконалась, чи містила скарга серйозні підстави для відкриття провадження:

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2278833705666748

Оскільки скарги між членами КДКП розподіляються автоматичною системою, я, отримавши перший раз відмову, знову відправив ту саму скаргу – у сподіванні, що інший член КДКП все ж таки зрозуміє, що Говду треба не те що притягували до дисциплінарної відповідальності, а гнати з прокуратури туалетним віником. Але й другий раз відповідь була така ж сама.

Тоді я зібрався був щотижня направляти до КДКП скаргу на прокурора столиці, доки ця поважна комісія, нарешті, не капітулює. Але після рішення Рябошапки ініціювати припинення діяльності цього пустопорожнього органу вчинив по-інакшому: інформацію про витівки прокурора Києва я оформив у вигляді повідомлення про кримінальне правопорушення та надіслав у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (надсилати до НАБУ немає ніякого сенсу, оскільки Ситник заборонив підлеглим виконувати настанови ст. 214 КПК України та вносити в ЄРДР заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення – кажуть, тепер за це треба платити).

Тож незабаром на читацьку громадськість чекає продовження цієї історії з розповіддю про те, як САП і НАБУ борються зі злодійкуватим прокурором Києва.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2129694.html.
Tags: бойко, менты, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments