Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Російські та проросійські "експерти" отримали нову "методичку"

Yuriy Vitrenko
Російські та проросійські "експерти" отримали нову "методичку" - казати, що у питаннях продовження транзиту газу Нафтогаз вже став "зайвою ланкою".

Прокоментую.

Іронічно, що навіть з публічних джерел очевидно, що на тристоронніх зустрічах російська сторона у якості передумови переговорів щодо продовження транзиту газу висуває вимоги саме до Нафтогазу - відмовитися від стягнення з Газпрому 3х мільярдів доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Тобто російська сторона хоче поступок перш за все від Нафтогазу.

Нагадаю, що російська сторона має чудову можливість більше не обговорювати це питання з Нафтогазом - потрібно лише заплатити Нафтогазу повну суму за рішенням арбітражу.

Щодо іншої передумови, також публічно озвученої російською стороною, - купівлі російського газу, тут поки не зрозуміло, кого вони хочуть бачити контрагентом. Можливо, "Росукренерго 2".

Стосовно нових контрактів з відокремленим оператором газотранспортої системи України (тобто не з Нафтогазом) на транзит газу за європейськими правилами (міжоператорська угода + контракт на бронювання потужностей) - це варіант, який російська сторона пропонує "проаналізувати" з точки зору того, чи встигне Україна впровадити ці європейські правила до 1 січня 2020 року.

Сподіваюсь, Україна встигне це зробити, що потім зможуть підтвердити експерти Єврокомісії, і тоді ці контракти зможуть бути укладеними не з Нафтогазом, а з дочірньою стуктурою Нафтогазу, яка з 1 січня буде повністю відокремлена від Нафтогазу.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2130835.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, піар, рассея, україна, фирташ, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment