Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova. КІТ ШТАЙНМАЙЄРА

Формула Штайнмайєра - вона як кіт Шредінгера. Кіт цей чи то є, чи то його нема, але всі про нього чули і точно знають, що він десь є. І тут головне не переплутати - формулу Шредінгера з котом Штайнмайєра.
(здається, я вже щось сплутала)
Кота Штайнмайєра ми і ловили вчора усі разом в офісі президента.
Діючі особи та виконавці:
- представники президента
- представники Верховної ради
- журналісти та тіпажурналісти
- редактори й редактори
- мітингарі на Банковій, чутно крики "Ганьба!"
- блогери і кагбеблогери, тобто волонтери, бо, як відомо, блогер від волонтера відрізняється тим, що блогер лише пише, а волонтер ще й час від часу бігає на фронт для суспільнокорисної праці на тому ж фронті.
Наприклад, зараз я біжу собі на фронт, паралельно аналізуючи почуте вчора від моїх товаришів, нетоваришів та інших прочих діючих осіб.

1. Отже, формула Штайнмайєра.
Вона на рівні ОБС (одна баба сказала), тільки сказав це поважний чоловік. Сказав та й усе. Так ні ж, почуте розшифрували і подали як рекомендацію до переговорної групи.
Формулу Штайнмайєра ніхто не підписував, окремим документом її не існує.

2. Переговорна група у нормандському форматі.
Вона теж є поки що дорадчим органом, її переговори, звичайно, зафіксовано, але не ратифіковано.

3. А що ж ратифіковано?
А ратифіковано поки що лише Мінські домовленості, здобуті попередниками. І не посперечаєшся.
А оскільки Мінські можна тягти й не виконувати довго, але не безкінечно - комусь таки колись прийдеться їх виконати, випустивши цього кота з коробки.

4. Те ж саме про амністію тощо. Все прописано в законі, закон прийняла попередня Верховна рада, і тут ноткою здорового глузду серед загальної води промови прозвучало, що цей закон втрачає чинність в кінці нинішнього року. А що вже прийме нова Рада - мовляв, поживемо, побачимо.

5. Розведення військ.
Воно безумовно буде, як і було вже не раз протягом років війни.
На цьому місці почались дебати. Особисто мене вразило, що противники розведення не знали навіть назви ключової ворожої позиції, яку ЛНР уперто не бажає відводити. А прихильники розведення навіть не знали, де ж саме розташовано Петрівське, третій номер спроби розведення. Тобто, фронт не знають ні перші, ні другі Отакі от пироги з котятами Шредінгера, братця.

6. Петрівське, третій номер розведення, розташовано біля Щастя, і це повна жопа. Відкрийте карту, самі зрозумієте.

7. Андрій Єрмак, помічник президента України, зробив величезну помилку, пояснивши нам, що турбуватись не варто, оскільки ми зараз маємо президентом лідера світового масштабу. Мовляв, цей геній про все подбає.
Не робіть так, Андріє Борисовичу. Не сталінські, чай, часи, і не брежнєвські. Країна щойно видихнула культ особистості Петра Олексієвича Сонцесяйного, а ви тут зразу натякаєте на новий культ, Володимира Олександровича Сонцеликого?
Фі таким бути. Смішно й несучасно.

8. Андрій Єрмак також натякнув (принаймні так мені здалось), що від нинішнього вовтузіння навколо формули Штайнмайєра нині залежить звільнення чергової групи полонених. Тому просилось якомога менше істерик у мережі. Важко не згодитись. Істерики взагалі не завжди конструктивні.

9. Подібні зустрічі планувалось повторювати. Добре діло. Але поменше води, побільше даних.

Сумую.
Над аудиторією літав сумний дух війни. Він розумів, що доля його вирішується. Сиділи сумні журналісти. Вони усі разом мовчали, чудово розуміючи, що задавати питання не має сенсу. Що ж ми, не розуміємо, що плететься складна міжнародна інтрига на тему "А давай пограємо в гру "Хто кого з'їсть?". А в такій грі нам даних не дадуть.
У журналістів на обличчях було написано синхронне розуміння ситуації - усі оточуючі також розуміли, що журналісти напишуть категорично протилежні матеріали. Бо нема чесніших людей, ніж журналісти.
Хтось тоскно поглядав за вікно, мріючи приєднатись до мітингарів з криками "Ганьба!"
Особисто я мріяла подарувати декому з присутніх карту фронту.

Додам - гра "Хто кого з'їсть?" - вона, конечно ж, цікава гра. Але коли ти сідаєш грати з досвідченим російським шулером - гляди уважно, аби він сам тебе не з'їв. Разом зі Станицею, Щастям, Золотим і навіть отим котом Штайнмайєра, який чи то є у коробці, чи його нема.

(здається, я знову щось наплутала)Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2130989.html.
Tags: ато, донбасс, зеленский, история, коллективное х%№ло, порошенко, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments