Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

коротка кадрова історія сімферопольського режиму

Алі Татар-заде
Це не слід сприймати як аналітику - скоріше, стисле викладення пліток, якими люблять обмінюватись секретарки, коли виходять покурити чи на каву.

Ви всі чуєте що Сергей Аксьонов беззмінно очолює “совмін” і рідше - що він “глава” невизнаної “республікі Крим”. Складається враження, що той совмін працює невпинно та беззмінно з 2014 року, коли сталась перша узурпація. Насправді це не так.
Безпосередньо колабораційним урядом Аксьонов керував з кінця лютого по березень 2014, менше двох місяців. В квітні того ж року він був оголошений “главой рєспублікі Крим”, який “згідно конституції” (прийнятій самозваним “госсовєтом”) або безпосередньо формує совмін, або призначає прем’єр-міністра.
Аксьонов дуже боїться конкурентів, водночас він нікудишній прем’єр, - тому тягар керування виконавчою гілкою сімферопольського режиму він переклав на “першого віце-прем’єра”, а потім просто на “віце-прем’єра”.
Останні, разом з міністрами, змінюються швидко як пальчатки.
До середини червня 2014 уряд фактично очолював “1-й віце-пр.” на ім’я Рустем Теміргалієв. Його призначили значною мірою через “татарскоє імя”, замилювання ока міжнародній спільноті - в Криму-то чудово знають, що він не має ніякого стосунку до кримських татар і є татарином “волзьким”, “казанським” чи радше просто “совітським” (не факт що він зможе зв’язати пару слів на своєм татарськом, не кажучи про кримську мову).
Урядування Тєміргалієва після 4 місяців скінчилось скандалом: Аксьонов звинуватив його в крадіжці (пардон, “пропажі”) мільйонів доларів, які вони разом віджали в приватбанку Коломойського. Тєміргалієв навзаєм звинуватив у тому ж самому “главу рєспублікі”, після чого вимушений був втекти з Криму, і востанє його бачили за рік чи два якимсь дивним послом - чи то Казахстану в Татарстані, чи то Татарстану в Казахстані.
За Тєміргалієвим вслід втекло 8 “міністрів”.
Від липня 2014 уряд впав на плечі “1-го віце-пр.” Міхаіла Шерємєта, якраз одного з учасників пропажі грошів приватбанку (за версією Теміргалієва) і вірного соратника Аксьонова. Кримчанам він запам’ятався, як чувак, що радив їздити в Армянск за оздоровленням та запевняв, що токсичні речовини в повітрі й грунті від тамтешнього заводу “даже полєзни”. Фактично Шеремет керував урядом до 2016 року, встиг змінити 30 “міністрів” і втік до передвиборчої кампанії в Госдуму РФ.
Після нього з самого початку 2016 урядом керували два брати-акробати: донецький Нахлупін та московитський Казурін.
Якось так вони взялись за діло, що повідсторонювали всіх відносно самостійних фігур (наприклад, Янакі, на той час гражданского мужа чокнутої прокурорши Нюши) - і давай ділити між собою всі доходи. Тоді Московія ще з останніх сил пижилась здаватись богатою і щедрою, тому сипала на півострів золотом та ізумрудами, які буквально закопували в пісок (траса “Тавріда”) чи в море (керченський мост).
Потім між ними почалась підкилимна боротьба, в ній донецький Нахлупін переміг свого подельника Казуріна та домігся його відставки. Вигнання московита відбулося під йолочку, насамкінець 2016 року, - а вже на наступне свято, 14 лютого, в день святого Валентина, московського гостя затримали в аеропорту та звинуватили у всіх крадіжках, які разом робили і його донецький колега, і сам гоблін, і всі інші нечисті на руку “міністри”
На казуринське місце Нахлупін ще встиг протягнути спочатку Зіміна, екс-голову Чорноморнафтогазу (і з ганьбою прогнати, навішавши всіх собак, але без арешту), потім повторити цей трюк повторно на свого в дошку судакчанина Сєрова - той не відділавсь виговором, а був оголошений у “федеральний розшук”.
Але в 2018 вже самого Нахлупіна раптово затримали прямо під час його офіційного візиту до Москви - при чому напередодні той повертавсь із Сирії, з важливою місією з контрабанди та пропаганди “руского міра”.
Після цього Аксьонов взбодрився та пригадав, що він - прем’єр, а не тільки “глава республіки” і почав зображати якісь судоми на посаді голови уряду, - їздив по півострову, гнівно ахав і охав, що наробили його міністри, міняти бургомістрів, ним же і призначених (точніше, чиї прізвща він підмахнув на підпис).
От зараз його, нарешті, відсторонили від уряду, призначивши простого сільського “кулака”, директора колгоспу Гоцанюка. Можливо, й тимчасово, бо “глава республікі” він залишився.
Вся ця розвідка була скоріше для розваги, а також щоб ви уявляли собі, що то за “монолітний уряд” (в якому понад 100 разів змінилися "міністри") прикриває окупаційно-маріонеточний сімферопольський режим.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2132143.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments