Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кажете санкції не працюють 😎😂

Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та 11 іншими особами.
Кажете санкції не працюють 😎😂 - Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та blackseanews.net повідомляє (стисло):

США сьогодні 26.09.2019 включили до санкційного списку за "Кримським Указом" (UKRAINE-EO13685) п'ять суден, два з яких - танкери SIG (Russia flag; IMO 9735335) та YAZ (Russia flag; IMO 9735323) з 2017 регулярно перевозили паливо-мастильні матеріали до окупованих Феодосії та Керчі (і є фігурантами нашого "чорного списку"), а також до Сирії (до Сирії ходять переважно судна, що вже спалилися в Криму) - в списку США позначені червоним.

Крім того до списку потрапили ще 2 старих танкери (синя літера Р) - вони возили паливо на рейдову перевалку, потім воно теж потрапляло до Сирії.

Викрито також, що підсанкційна "за Крим" компанія TRANSPETROCHART з метою обходу санкцій створила для операцій в Сирії підставну фірму, на осіб, що пов'язані з цією оборудкою, теж накладено санкції...

Участь в цій справі ФБР скоріш за все значить, що ці оборудки мали якісь сліди на території США))Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2136831.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, рассея, санкції, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment