Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Купіть йому саму соковиту та апетитну грушу.

Захар Мілютін
Спеціально для мого найвідданішого тепер читача та коментатора Sergey Afanasev, що гордо іменує себе "генетиком" пояснюю матеріал з підручника з біології середньої школи.

Наші системи травлення, дихання, шкіра і навіть слизова оболонка ока мають природні захисні механізми, які дозволяють нейтралізувати абсолютну більшість токсинів та інфекційних збудників, що зустрічаються нам природним шляхом.
Ін'єкція всі ці захисні механізми оминає і заводить токсини, канцерогени, віруси, ретровіруси та інший біомолох саме туди, де вони здатні завдати найбільшої шкоди.

Якщо ні мені, ні підручникам "генетик" Сергій не вірить, то пропоную йому зробити експеримент, що я його півроку тому вже пропонував анонімним авторам з Міністерство охорони здоров'я України.

Вони тоді написали:
"Наприклад, в груші формальдегіду в декілька разів більше, ніж у дозі вакцини"

Я ж офіційно звернувся до них з наступною пропозицією:

"Шановні мешканці вказаного міністерства!

Дуже вас прошу і навіть трішечки благаю!

Знайдіть конкретного виконавця цього опусу.
Купіть йому саму соковиту та апетитну грушу.
Перетворіть її в сокочавці на рідину. І запропонуйте за допомогою найбільшого доступного на ваших складах шприца або набору для крапельниць ввести собі цю рідину під шкіру або в м'язи.

Якщо погодиться, то зробіть фотозвіт та стрім-відео цього героїчного акту відданості доказовій медицині в себе на сайті й соцмережах.

Витрати на кремацію тіла героя я урочисто обіцяю взяти на себе.

Смерть його не буде даремною, бо дозволить нарешті недружнім з біологією бюрократам та їх наївним читачам зрозуміти, що ті самі речовини в тих самих або навіть значно менших кількостях в залежності від шляху їх потрапляння в організм можуть давати дуже різний результат.
Від абсолютно нешкідливого і навіть корисного до летального."


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2138477.html.
Tags: дебилы, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments