Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

спі спокійно, старий ворог. Юрій Мєшков

Алі Татар-заде
спі спокійно, старий ворог. Юрій Мєшков, сей невдалий український Генлейн, поїхав на турецький курорт, там влаштував скандал через нетакий номер і нетой сервіс, і там його схопив грець. Інсульт, по науковому. Його перевезли в Московію і залишили під наглядом легендарних московитських ескулапів; але вихідний є вихідний, і екс-президента Криму на вихідні залишили без нагляду, - через що він й помер в реанімації.
Сей ворог, в принципі, відтягнув анексію Криму на цілих 20 років.
Не він один, звісно. Ще нам допомогли чеченці, які відволікли на себе Московію в кінці 1994 року, та й Кремль часів Єльцина, який вважав Чечню важливішим за Крим (варто зауважити, що він сам кинувся на чеченців, затіяв війну, і з першого разу програв).

Але внесок Мєшкова все одне неоцінений.
Ще живі, хоч і старі, ті люди які звали його кримскім мєсієй,
чекали як він їх приведе за руку в РФ,
введе у нас швейцарскій франк по курсу долара і рубля (це все він обіцяв),
побудує “остраф крим”,
в якому будуть жити придумані Вас.Аксьоновим “які”, гаварящіє на бєглом руско-англо-татарском суржикє (ідея однаково неприйнятна рускім і кримцям, за виключенням кільканадцяти рафінованих інтелігентів), але яких благародниє дони з числа рускіх дворян все одне за глаза звуть “татарчонками”.

Коротше, Мєшков це все просрав. У нього була захмарна більшість в парламенті Криму (здається, 68 одних тільки депутатів “Блока Росія”, але фактично майже всі 100 місць), у нього були повноваження середньовічного монарха (дбайливо виписані під себе 1-м секретарем Багровим, який і мітив на сю посаду), шалена підтримка бізнеса, восторги Москви, впливові друзі в Києві.
Він все продовбав за якісь півроку, якщо строго формально то рік (Київ ліквідував саму посаду президента, але благали його про це самі ж кримські депутати - оті самі майбутні “сєпари”, які до 2014 року являли собою жалю гідне явище, два десятки партій і всі “за Русь”).
Він розбив серце цілому поколінню криморускіх мєчтатєлєй, які з глибоким вздохом почали інкорпоруватись в державу Україна, залишивши свої сантименти на невизначене майбутнє.
Він хотів зробити нам погано, але зробив добре.
Як тут не пригадати мефистофеля, що вічно замишляє зло та вічно робить всім на благо. Ненавмисно.
Так що спи спокійно, воріженьку.
“Злість покинь, покинь утому,
Більш нема потреби в тому” ©


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2139212.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments