Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Юрія Віталійовича банально випустили за кордон

Igor Lutsenko
Якщо інформація про виїзд екс-генпрокурора Луценка в Лондон правда, то Юрія Віталійовича банально випустили за кордон Рябошапка і компанія.

Я кажу спеціально - саме свідомо випустили.

Так само, як випустили Кононенка і прочіх, без жодного допиту.

Причому, по Луценку було набагато легше перевірити звинувачення і знайти докази.

Є достатньо резонансних історій. Історія з «хворобою» УСІХ прокурорів у справі Кернеса одночасно протягом семи(!) судових засідань дуже свіжа і надто очевидна.

Так само є факт неправомірної виплати Столярчуку мільйонів гривень (вочевидь, за лояльність), незаконність котрої зафіксовано судом. У правоохоронців лежить моя заява про злочин з цього приводу, і чомусь ніхто її не поспішає розслідувати.

А там справа елементарна - по ній якраз можна було б за два тижні максимум оголосити підозру і обрати запобіжний у вигляді особистого зобов’язання.

Ще одне підтвердження, того, про що я кажу – ніхто всерйоз не збирається саджати весною, як обіцяно. «Вони всі повтікали», – скажуть.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2140131.html.
Tags: зеленский, порошенко, сша, україна
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments