Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Головний військовий прокурор Віктор Чумак звільнив Віталія Опанасенка

Volodymyr Boiko
Головний військовий прокурор Віктор Чумак звільнив найближчого соратника Віталія Каська та Давіда Сакварелідзе, прокурора, який розслідував легендарну справу «діамантових прокурорів» відносно Корнійця та Шапакіна, разом з Каськом підкидав кокаїн Шапакіну та разом з Сакварелідзе підробляв акт гемологічної експертизи дрібних діамантів, знайдених вдома в Корнійця, – заступника начальника відділу Головної військової прокуратури Віталія Опанасенка.

Це вже друге звільнення Віталія Ігоровича з Генеральної прокуратури України. Уперше Опанасенку довелося постраждати від злочинної влади в березні 2016 року, але на його захист тоді стали народні депутати Віктор Чумак, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук, які разом з професійними громадськими активістами 25 березня 2016 року провели мітинг під стінами Генпрокуратури, вимагаючи залишити Опанасенка в органах прокуратури. Вимога Чумака, Найєма та Заліщук була почута й у наступному Віталій Ігорович, вдягнувши погони військового прокурора, проводив обшук у квартирі батька Заліщук.

Сподіваюсь, що Віктор Чумак, будучи людиною послідовною, знову вийде з Найємом і Заліщук пікетувати Генеральну прокуратуру, вимагаючи поновити Опанасенка на роботі.

На фото: мітинг 25 березня 2016 року проти звільнення з Генеральної прокуратури найближчого соратника Віталія Каська та Давіда Сакварелідзе Віталія Опанасенка.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2140350.html.
Tags: бойко, дебилы, майдан, менты, порошенко
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment