Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під рубрикою «Бреше, як дихає»

Volodymyr Boiko
Колишній генеральний, прости господи, прокурор, а нині – скромний трудівник Генеральної прокуратури України Юрій Луценко (бо Указом президента він звільнений лише з адміністративної посади, а не з органів прокуратури) розповів в інтерв’ю ВВС, як адвокат Трампа Рудольф Джуліані домагався розслідувати витівки Хантера Байдена – сина екс-віце-президента США, введеного бувшим міністром Злочевським до складу ради директорів компанії Burisma. Але Юрій Віталійович твердо відмовив – мовляв, це не моя юрисдикція. Ось уривок з цього інтерв’ю:

***
BBC: На зустрічі в січні в Нью-Йорку пан Джуліані просив вас знову переглянути справу Burisma?
Юрій Луценко: Ми обговорювали те, чи можна розслідувати діяльність двох Байденів в Україні чи поза Україною. І я сказав йому так само, як сказав зараз вам - це не моя юрисдикція. Ймовірно, це юрисдикція США. Якщо ви надішлите мені запит, я дам вам всю офіційну інформацію, але це не юрисдикція України. Такою була моя відповідь.
BBC: Вам не здалося дивним те, що Руді Джуліані зустрічається з вами як з приватною особою і просить вас вести розслідування щодо цієї компанії?
Юрій Луценко: Хто вам сказав, що він попросив мене розслідувати?
BBC: Він попросив вас глянути на цю справу.
Юрій Луценко: Це ваші слова, а не мої. Ми обговорили юрисдикцію. Навіть не інформацію про ці справи. Але я намагався пояснити зараз вам і тоді йому, що це не наша юрисдикція. Активність Джо Байдена проти мого попередника, ймовірно, буде пов'язана з розслідуванням Burisma, але це американська справа, не моя. Отже, жодних змін у це розслідування не було внесено ні до, ні після нашої зустрічі. Ми лише обмінялися думками, як можна розслідувати той чи інший факт. Більше нічого.

***
Виявляється це не Луценко шукав вихід на Трампа в січні-лютому 2019 року, пропонуючи компромат на Байдена, а Джуліані (який уперше від Луценка почув про існування фірми Burisma) звертався до твердого, мов кремінь, Юрія Віталійовича в безуспішних спробах довідатись, що Байден чудив в Україні. І ніяких інтерв’ю Юрія Віталійовича виданню «The Hill», виявляється, не було, і ніяких довідок щодо Байденка Луценко Джуліані не передавав...

Тож щоби трохи освіжити пам’ять Юрія Луценка, який досі працює рядовим прокурором і навіть десь почув таке слово як «юрисдикція», повторно публікую довідку, яку генеральний, прости господи, прокурор передав Джуліані в лютому 2019 року в сподіванні, що Трамп натисне на українську владу й залишить Юрія Віталійовича на посаді генерального прокурора до 2024 року.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2141154.html.
Tags: бойко, дебилы, порошенко, сша, трамп, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments