Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

(с) Лавров

Volodymyr Boiko
Злочинна влада розгорнула репресії проти видатного фахівця в галузі права Юрія Луценка, який був звільнений з адміністративної посади генерального прокурора, але продовжує працювати рядовим прокурором Генеральної прокуратури України попри відсутність юридичної освіти. Новий генеральний прокурор Руслан Рябошапки, виконуючи рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 13 вересня 2019 року (https://www.kdkp.gov.ua/decision/2019/09/13/2115), наклав на Луценка дисциплінарне стягнення у вигляді догани з позбавленням преміальних виплат впродовж найближчого місяця. Це може призвести до того, що в Юрія Віталійовича, який поїхав у Лондон покращувати свій англійський, не вистачить грошей на зворотній квиток.

Єдине зауваження: у наказі Рябошапки неправильно зазначена колишня посада Луценка. Видатний фахівець у галузі права, дійсно, був призначений на посаду генерального прокурора України. Але 30 вересня 2016 року в наслідок так званої «конституційної реформи» прокуратури України як незалежний орган у системі державної влади була ліквідована, натомість створена прокуратура (без слова «України») в структурі судової влади. Прокуратуру (без слова «України») очолює генеральний прокурор (також без слова «України»). Оскільки внаслідок перехідних положень Конституції повноваження генерального прокурора продовжував виконувати колишній генеральний прокурор України, Луценко, не приходячи до тями, 22 травня 2017 року видав наказ 29-щц, яким виключив слово «України» з назв посад генерального прокурора та його заступників. А оскільки, підписуючи цей наказ, видатний фахівець у галузі права явно був не зовсім тверезим, то на ранок 23 травня 2017 року Юрій Віталійович вже забув про перейменування, через що продовжував називати себе «генеральним прокурором України» аж до моменту звільнення з адміністративної посади. Одначе це не є підставою для того, щоби й у наказі Рябошапки йменувати Луценка «генеральним прокурором України».Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2143407.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, порошенко, україна
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 113
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments