Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«ШУСТЕР LIE» ЯК НОВИЙ «СТАНДАРТ» В ОБСЛУГОВУВАННІ ІНТЕРЕСІВ БАНКОВОЇ

Выкинь ящик на помойку!

...Коли Турчинов, Портников і Кириленко кожен по-своєму почали за допомогою фактів руйнувати побудову регіоналів, Шустер спочатку перервав Турчинова рекламною паузою (занадто довго йшлося про «РосУкрЕнерго», близьке до глави АП?), а потім Портникова, змінюючи тему розмови навколо Тимошенко на обговорення ситуації з можливим злиттям «Сильної України» Тігіпка та Партії регіонів.

Дивуватися поведінці Єфремова чи Олійника годі: вони чесно відпрацьовували партійні меседжі. Однак спроби Шустера перехилити шальки терезів на їхню (його?) користь у дискусії з Турчиновим, Портниковим та Кириленком не може не викликати нових запитань. На нашу думку, Шустер зловживав своїм правом переривати дискусію чи монологи «рекламною паузою», як тільки вони наближалися до кульмінації чи оприлюднення фактів, вкрай невигідних владі. Це призводило до того, що учасники втрачали темп і запал, а представники влади отримували додатковий час і можливість переривати дискусію чи підміняти поняття для просування подальшої дискусії в менш небезпечному напрямі.

Просування меседжа про солідарність Європи з Україною, читай – із Януковичем, у боротьбі з російським газовим тиском стало головним смисловим стрижнем «Великої політики» 9 вересня. Євгеній Кисельов не приховував своїх симпатій до чинної влади. Йому в цьому своїми репліками допомагав «незалежний» журналіст Леонід Швець.

Зокрема, Кисельов, по-перше, свідомо перекрутив інформацію, коли сказав, що Україна в протистоянні з «Газпромом» опинилася «по один бік барикад з Італією та Німеччиною». Річ у тім, що уряди цих європейських країн не ведуть переговорів із Росією щодо надання знижки на газ і не погрожують розірванням контрактів. Проте приватні енергетичні компанії (італійська Еdison, німецька E.On) подали в Стокгольмський суд на «Газпром» і або вже досягли позитивного результату, або сподіваються його досягти. В чому тут спільність із позицією України – загадка. Однак Кисельов, як і його колега Шустер, знехтував об’єктивними фактами заради брехливої і красивої метафори.

По-друге, Кисельов перекрутив слова глави польського МЗС Сікорського про те, що ЄС не зриватиме переговорів про асоціацію з Україною через справу Тимошенко. В цьому випадку Кисельов застосував прийом напівправди. Повну версію слів Сікорського можна побачити тут...
Tags: піар, свобода змі, тимошенко, україна, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments