Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Проблема в тому, що в Україні дефіцит компетентних менеджерів

Igor Lutsenko
Я би не політизував усю маячню, котра витікає з уст окремих представників правлячої групи. Те, що верзуть деякі члени фракції СН, є наслідком загальної кризи компетенції в країні.

Я думаю, що будь-яка центристська політсила, якщо б їй стояло завдання знайти 250 чоловік за місяць чи два, знайшла б саме цих (або абсолютно таких же).

Проблема в тому, що в Україні дефіцит компетентних менеджерів. Це виявляється у всьому – від державного управління і до сфери ІТ. Приміром, по кількості та якості ІТшників ми одні з лідерів на планеті, але власних фірм, котрі роблять кінцевий продукт, у нас надто мало.

Кадри просто немає звідки брати. Державні структури не є місцем, де виростають управлінці, через ту банальну причину, що державні органи часто не займаються реальним управлінням, не вирішують справжні задачі.

Додатковими донорами управлінської еліти є приватний сектор і спонсоровані з-за кордону установи, котрі чомусь називають себе «громадськими». Але ні там, ні там люди здебільшого не навчені самостійності.

Тому і маємо суміш трюїзмів пополам з агітпропівськими міфами замість державної політики.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2145151.html.
Tags: анализ, дебилы, зеленский, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments