Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Найгірше те, що Росії так само підігруватиме Захід

Igor Lutsenko
Заява Пєскова про те, що вони не контролюють ЛДНР і не можуть «республікам» давати команди – це підтвердження моєї тези про те, що ні під яким соусом, тобто ні під яким «особливим статусом» Росія не віддасть нам завойовані нею території.

Зараз ОРДЛО керують ті самі люди, котрі керували Придністров’ям. Вони готові працювати по плану, розтягнутому на десятиліття, аби набути поступово міжнародної суб’єктності новим утворенням, зробити з них максимально повносправні «держави» під російським контролем. Час працює на них.

І на які б немислимі та принизливі умови ми б не погоджувалися, все одно чомусь війська колаборантів не відходитимуть, Росія розводитиме руками «нас там немає».

Найгірше те, що Росії так само підігруватиме Захід, робитиме вигляд, що це якісь технічні проблеми з реалізацією Мінських домовленостей, що не вистачає тільки погодження України на якусь додаткову формулу – і тоді все запрацює. Тому, мовляв, з санкціями не варто поспішати.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2149215.html.
Tags: донбасс, европа, зеленский, коллективное х%№ло, луг%андония, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments