Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

археологія на службі російського імперіалізму

Алі Татар-заде
На мапі показано, як “на думку сучасних <московитських> археологів” відбувалась слов’янська колонизація Уралу під час Великого переселення народів. Для зручності стрілки якими показано “пересування слов’ян” розмальовано рожевим.
Насправді йдеться про одиночні рідкі знахідки, які б потонули у великому масиві всього іншого - автохтоних культур, різноманітного експорту речей та обрядів поховань. Наприклад, цифрою 34 позначено могільник, де серед 172 поховань аж 2 (два) мають “слов’янські” (що дорівнює готським) шоломи, та й ті, як кажуть самі археологи, скоріш за все здобуті в бою. Назвати це міграцією, та ще й масовою, рука не повернеться - здавалося б, однак далі автори спокійно стверджують, що подібні міграції були настільки масовими, що породили нові археологічні культури на Уралі, наприклад Именьковскую культуру.
Се все я знайшов в сучасній літературі з давньої історії Удмуртії.
Чому Удмуртії?
Бо захотілося глянути ближче, що розповідають сучасним Удмуртам про їхню ж давнину імперіалістичні вчені з Московії.
Адже прилюдне самоспалення удмуртського науковця Альберта Разіна примушує приглянутись пильніше, яким чином історію удмуртського народу залізними лещатами втягують в “колиску трьох братніх народів”.
Для кожного підкореного регіону існують свої “локалізації” тої казки.
В даному випадку - угрофіно-тюркський регіон малюється, на базі буквально кількох знахідок, як ареал прадавньої (по суті, ще до легендарного заснування Києва) колонізації слов’янами.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2149380.html.
Tags: история, коллективное х%№ло, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments