Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

І ще про Пашинського

Igor Lutsenko
І ще про Пашинського.

Перемога Богдана піррова. Так, Пашинський – один із найодіозніших у свиті Порошенка. Народ його не любе – підозрюю, в основному за зовнішність і зовнішнє хамство.

Але він сам по собі є радикально іншим, аніж типовий український політичний функціонер. Його, при усіх гріхах, вирізняє неабияка сміливість і реальна участь у операціях по обороні України.

Взяли не типового корупціонера, а дуже і дуже нетипового. Про чий внутрішній світ мало що відомо загалу, хто є напівбожевільним. І хто зараз цілком достойно зіграє нелегку роль жертви несправедливого, неправового переслідування. Переслідування з мотиву саме участі у Майдані та ініціюванні АТО.

Думаю, Пашинський став жертвою самого себе. Сміливість призвела до самолюбування, свого часу проявлений героїзм – до виправдання своїх кримінальних кроків, нездатність співпрацювати зі звичайними людьми – до замикання у зграї Порошенка на десятих ролях.

Сумно і тупо, достойно премії Дарвіна – от хто профукав свій чесний шанс, так це Сергій Пашинський.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2150319.html.
Tags: ато, беспредел, зеленский, майдан, подонки, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments