Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko
Головний військовий прокурор Віктор Чумак 6 жовтня 2019 року заявив про рішучі реформи свого відомства через те, що «військова прокуратура, яка існувала дотепер, отримала величезний негатив суспільства, тому що брала на себе функції, які не притаманні саме військовій прокуратурі». Натомість «зараз ця прокуратура буде перетворена в спеціалізовану прокуратуру з протидії злочинів у сфері національної безпеки і оборони, яка займатиметься виключно військовими злочинами і злочинами, направленими на національну безпеку і оборону, в тому числі і у військово-промисловому комплексі».

Першим «виключно військовим злочином», який розпочала розслідувати оновлена військова прокуратура, стало кримінальне провадження за фактом «викрадення і насильницьких дій щодо Саакашвілі та незаконного його переміщення через державний кордон України до Польщі 12 лютого, 2018 року».

Можу дати пораду головному військовому прокурору: Вікторе Васильовичу, другою слідчою дією (бо першою має бути допит заявника Саакашвілі з попередженням його про кримінальну відповідальність за ст. 383 КК України) призначте допит екс-начальника ГУ СБУ в Києві та Київській області Сергія Семочка. Саме цей легендарний розвідник вів переговори з Саакашвілі на предмет добровільного покидання України і, як брешуть люди, передав гордому сину Кавказу 2 млн. доларів за підпис під заявою про нестримне бажання виїхати до Європи (Саакашвілі прохав три, але Семочко переконав його, що торгуватись нема сенсу).

Ну, подумайте самі, Вікторе Васильовичу, з якого дива Польща приймала б Саакашвілі? – Навіщо сусідній державі брати участь у «викраденні і насильницьких діях»? Польща не погоджувалась прийняти Саакашвілі, доки не отримала письмові докази того, що батоні Міхеїл покидає Україну добровільно. І лише після одержання завдяки Семочку заяви екс-президента Грузії польська сторона відправила по Саакашвілі літак Beechcraft Premier I, що належить польській авіакомпанії Jet Story, з бортовим номером SP-RDW. При цьому Саакашвілі заздалегідь відвідав посольство Нідерландів у Києві, де отримав посвідку на проживання в Євросоюзі. Запитайте флайт-плани літака SP-RDW, що виконав чартерний рейс 12 лютого 2018 року з аеропорту Київ «Бориспіль» у аеропорту Варшави ім.Шопена, і Ви побачите, коли він прилетів до столиці України в очікуванні VIP-пасажира. А що стосується «викрадення і насильницьких дій» – то це був недолугий спектакль, розіграний на потребу невибагливої публіки.

Натомість раджу з’ясувати походження 2 млн. доларів, які взяв Саакашвілі, обставини призначення Міхеїла Ніколозовича головою Одеської обласної державної адміністрації 30 травня 2015 року (це було прямо заборонено Законом України «Про місцеві державні адміністрації», оскільки Саакашвілі до листопада 2015 року мав грузинське громадянство) та обставини видачі йому 29 травня 2015 року українського паспорта (Саакашвілі ніколи не звертався з заявою про набуття українського громадянства, а його підписи на всіх документах, пов’язаних з отриманням громадянства та призначенням на державну службу в Україні, підроблені в Адміністрації Президента Порошенка).

І щоби два рази не вставати. Вікторе Васильовичу, у Головному слідчому Управлінні Генпрокуратури вкриваються пилом матеріали кримінального провадження №42015000000000744 від 21.04.2015, зареєстрованого за ознаками ч.4 ст. 369 КК України за заявою тодішнього заступника генпрокурора Сакварелідзе про те, що якийсь Віталик у спортивних штанях пропонував йому 10 млн. доларів щомісяця за красиві очі та виняткові знання в галузі українського законодавства. Заберіть це провадження й покажіть, як реформована військова прокуратура може розслідувати навіть безнадійні справи. Як-не-як, йдеться про найбільший хабар (120 млн. доларів за рік!) в історії України.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2151105.html.
Tags: бойко, зеленский, порошенко, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment