Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

під дахом НАБУ працюють резидентури двох іноземних розвідок

Volodymyr Boiko
Народний депутат України Андрій Деркач 9 жовтня 2019 року провів прес-конференцію, у ході якої оприлюднив документи, з яких витікає, що перший заступник директора НАБУ Гізо Углава через свою помічницю Поліну Чиж упродовж кількох років передавав у посольство Сполучених Штатів інформацію службового характеру та координував дії НАБУ з американськими спецслужбами при розслідування резонансних справ. Зокрема, йдеться про те, що НАБУ брало участь у втручанні у вибори президента США в 2016 році та приховуванні корупційних оборудок Байдена.

У зв’язку з цим хочу уточнити, що, дійсно, під дахом НАБУ працюють резидентури двох іноземних розвідок, при цьому Углава та Чиж були завербовані не американською, а британською спецслужбою, яка в подальшому передала їх на зв’язок дружній розвідці США. По-друге, Углава передає в посольство США не тільки матеріали кримінальних проваджень, але й документи з грифом «таємно» та «цілком таємно» – зокрема, протоколи негласних слідчих (розшукових) дій, які НАБУ проводить на території України на прохання своїх американських друзів.

По-третє, втручання у президентські вибори США «з боку України» було організовано представником ФБР в Україні Карен Грінавей (нині – «громадський активіст» псевдо-громадської організації «Центр протидії корупції») та виконано агентами американських спецслужб Артемом Ситником, Віктором Трепаком, Сергієм Лещенком і Віталієм Каськом, які роздмухали «справу Манафорта» з метою скомпрометувати Дональда Трампа. Тому, насправді, треба говорити не про втручання «з боку України», а про втручання американських спецслужб за допомогою американської агентури з числа громадян України на гроші американських платників податків.

По-четверте, у зв’язку з ухваленням Верховною Радою президентського законопроекту №1009 найближчим часом НАБУ отримає технічні можливості знімати інформацію з транспортних телекомунікаційних мереж, після чого американська та британська спецслужби зможуть прослуховувати телефони та читати електронну пошту іноземних посольств у Києві. Можна лише уявити, яким скандалом це урешт-решт закінчиться.

Що стосується Поліни Олександрівни Чиж, то я 19 вересня 2019 року повідомляв про те, що генпрокурор Рябошапка планує призначити її начальником Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України і вже представив її колективу. Повторюю свій запис від 19 вересня.

***
Під рубрикою «Баканов спить – служба йде».

На посаду начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України незабаром буде призначена Чиж Поліна Олександрівна, яка вважається (як і всі люди з оточення Гізо Углави) встановленим агентом британської розвідки й наразі працює в Національному антикорупційному бюро України помічником першого заступника директора НАБУ. При цьому Вищі Інстанції відхилили кандидатуру заступника начальника відділу цього Департаменту Олександра Володимировича Коваленка, який є креатурою першого заступника генпрокурора Віталія Каська – Коваленко стане заступником Чиж.

Необхідність створення в Генпрокуратурі британської резидентури Вищі Інстанції пояснюють тим, що іноземні партнери України мають контролювати виробничі взаємини між Департаментом міжнародно-правового співробітництва ГПУ та Міністерством юстиції США з метою не допустити офіційної передачі в США матеріалів щодо діяльності екс-міністра Миколи Злочевського та члена Ради директорів належної йому компанії «Бурісма» Хантера Байдена. У офіційному отриманні цих матеріалів вкрай зацікавлена адміністрація Трампа, представник Трампа Рудольф Джуліані з цього приводу зустрічався в Мадриді з помічником Зеленського Андрієм Єрмаком, але Вищі Інстанції дійшли висновку, що Україна має активно допомагати на наступних президентських виборах представникам Демократичної партії США, ймовірним кандидатом від якої буде Джо Байден, батько Хантера.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2151284.html.
Tags: бойко, менты, сбу, сша, трамп, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment