Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

зовсім не шкода правосуддя – у зв’язку з відсутністю в Україні останнього

Volodymyr Boiko
Соцмережі заповнені стогоном і воланням з приводу незаконної ухвали судді Печерського районного суду Києва Олесі Батрин про арешт Сергія Пашинського. Лейтмотивом багатьох дописів є фраза: «Пашинського не шкода, шкода правосуддя», оскільки її честь розпорядилась відправити Пашинського в СІЗО явно за вказівкою з Офісу президента і явно не з метою забезпечити його присутність під час слідчих дій.

А мені так зовсім не шкода правосуддя – у зв’язку з відсутністю в Україні останнього. Пашинського не шкода тим більше: за п’ять років перебування у владі усі ці, так би мовити, «герої Майдану» не зрозуміли, що незалежне правосуддя становить собою абсолютну цінність і єдину гарантію від розправи з боку опонентів. Однак не можу не зазначити, що професійні «громадські активісти» даремно обурюються суддею Батрин – якраз Олеся Василівна уособлює собою ті «антикорупційні реформи», які просували в Україні дрібні аферисти на кшталт нинішнього генерального прокурора, його заступників та найближчих друзів і соратників.

Повторюю свою публікацію від 30 березня 2016 року про те, як суддя Олеся Батрин брала гроші з рук професійних «борців з корупцією».

***
Чи знаєте Ви, о друзі мої, що таке корупція? – Ні, Ви не знаєте що таке корупція. І ніколи б не довідались, якби не бізнес-центр з пишномовною назвою «Центр протидії корупції», який очолюють любимі народом приватний підприємець Віталій Шабунін і приватний підприємець Дарина Каленюк. Саме ці скромні комерсанти, які називають себе «громадськими діячами», змогли на простому й зрозумілому кожній людині прикладі пояснити, що таке корупція й наскільки вона поширена в суспільстві.

За цим посиланням – ухвала Печерського районного суду м.Києва від 8 грудня 2015 року в справі № 757/39395/15-к. Точніше – ухвала, якою суддя Москаленко при секретарі Козачук розглянула й задовольнила заяву про самовідвід судді Батрин.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54220392

Річ у тім, що Олеся Василівна Батрин – колишня суддя Замостянського районного суду Вінниці, що нині відправляє, так би мовити, правосуддя на печерських пагорбах – відмовилась розглядати скаргу виконавчого директора «Центру протидії корупції» Дарини Каленюк на бездіяльність Генпрокуратури й заявила самовідвід. Будучи чесною людиною, суддя Батрин зазначила в заяві, що вона отримує в цьому «Центрі» гроші (як обережно сказано в тексті ухвали – «винагороду»), а тому не може бути об’єктивною.

Тепер, нарешті, зрозуміло, чим займається «Центр протидії корупції»? – Правильно, Шабунін і Каленюк несуть знання в широкі народні верстви, на конкретних прикладах пояснюючи, що таке корупція в судах і наскільки огидними бувають її прояви.

Та обставина, що суддя Батрин зізналась у специфічних відносинах з «Центром протидії корупції» – це випадковість, спричинена виключно тим, що скаргу Дарина Каленюк подала на бездіяльність Генпрокуратури. І суддя не стала ризикувати приховуванням того факту, що вона отримує від Шабуніна і Каленюк «винагороду». Бо якби про це б довідались у ГПУ, то після розгляду справи суддя, як мінімум, залишилася б без мантії.

Тому дуже б хотілось, щоби Віталій Шабунін, нарешті, оприлюднив список усіх суддів, прокурорів та інших державних службовців, яким він виплачує гроші в рамках «боротьби з корупцією». Нагадую Віталію, що у всьому світі лобістські організації типу оцього горезвісного «Центру протидії корупції» зобов’язані оприлюднювати свої звіти й публічно повідомляти, від яких клієнтів вони отримують кошти й на які цілі їх витрачають.

Власне, безкарність Шабуніна пояснюється виключно тим, що він платить. Платить суддям, платить прокурорам, платить детективам НАБУ. І тому я пропоную Віталію добровільно, не очікуючи обшуку, опублікувати прізвища всіх тих державних службовців, які отримували гроші в «Центрі протидії корупції».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2151661.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments