Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мерзенна історія. Проте...

Це як і історії з Сухолуччям, будиночком Пшонки, та з багатьма іншими в 2014 році :(
==================
Volodymyr Boiko
У етері телеканалу НАШ колишня народна депутатка, а нині – міська божевільна Тетяна Чорновол 8 жовтня 2019 року оголосила, що готова продовжити справу Сергія Пашинського й, маючи нагородний автомат, зі зброєю в руках боронити ідеали Майдану. Враховуючи, що таким, як Тетяна Миколаївна, зброю в руки давати заборонено з суто медичних протипоказань, виникає цілком природне запитання – з яких це пір автоматична зброя роздається під машкарою нагородної, хто й за що нагородив Чорновол і чи проходила вона перед тим медичне освідування? Оскільки ця історія мені добре відома, розповідаю:

У червні 2014 року, перебуваючи на посаді Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, Тетяна Чорновол вирішила відпочити від нужденної праці та з’їздити на кілька днів на Схід «постріляти сепарів». Зрозуміло, що відпустку на роботі Тетяна Миколаївна оформлювати не стала, але в Секретаріаті Кабінету Міністрів ніхто проти її відсутності не заперечував, пам’ятаючи, як кілька місяців тому, у лютому 2014-го, розлючена Чорновол підпалила будинок на вулиці Липській, де розміщувався офіс Партії Регіонів, унаслідок чого загинула людина.

За компанію Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики взяла соратника з обслуги Пашинського – такого собі Андрія Дзиндзю, разом з яким приїхала в містечко Урзуф, що під Маріуполем. В Урзуфі, на березі Азовського моря, знаходилась так звана «дача Януковича», про існування якої Чорновол узнала кілька днів тому, бо садибу показали по телебаченню, а народний депутат Ляшко запропонував передати цю дачу дитячій лікарні Охматдит.

З тим, щоби помститись Януковичу, який вже кілька місяців жив у Росії, Чорновол і Дзиндзя увірвались на порожню дачу, проломили дах, розтрощили сантехніку, побили молотками стіни. Ось фоторепортаж про те, що вчинив цей дует:
Покаравши в такий спосіб Януковича, Чорновол і Дзиндзя стали шукати сепарів, щоби їх вбити. Сепарів не знайшли, але впіймали місцевого мешканця, якого зв’язали, посадили в підвал дачі Януковича й засудили до страти. Три дня засуджений чекав на свою долю та прохав щось поїсти, але Чорновол з Дзиндзею все вирішували, хто ж буде виконувати вирок Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики – обом було страшно. Урешті-решт ув’язненого розв’язали, вивели за межі дачі й відпустили.

За кілька днів по тому Тетяна Миколаївна, яка відпочила від невтомної боротьби з корупцією, повернулась до Києва. Але в Маріуполі вона десь знайшла автомат АКС, що був вкрадений з військової частини. Автомат їй страшенно сподобався й по поверненні до столиці Чорновол звернулась до міністра внутрішніх справ Авакова, щоби той оформив їй документи на право володіння автоматом. Що Арсен Борисович і зробив, видавши Чорновол посвідчення на крадений АКС як на нагородну зброю. При цьому цей АКС для гільзотеки не відстрілювався.

До речі, якщо Тетяна Миколаївна стане стверджувати, що ця історія – то моя вигадка, сміло плюйте їй в очі. Річ у тім, що в Гурзуф громити дачу Януковича вона їздила на моєму автомобілі – я дав цій компанії своє авто, бо, будучи донецьким пацаном, маю на машині донецькі номерні знаки державної реєстрації.

Тож це звичайним громадянам не можна мати у вільному користуванні вогнепальну зброю, придбану в законний спосіб і зареєстровану. А таким як Тетяна Чорновол – дозволяється користуватись незареєстрованими краденими автоматами.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2151736.html.
Tags: аваков, ато, беспредел, бойко, дебилы, донбасс, история, янукович
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment