Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Нарешті державні нагороди визнали такими, що обтяжують провину

Volodymyr Boiko
16 год ·
З ухвали слідчого судді Печерського райсуду Олесі Батрин про обрання запобіжного заходу громадянину Пашинському С.В.:

«Враховуючи викладене, зважаючи на те, що Пашинський С.В. підозрюється у вчиненні тяжкого злочину проти життя та здоров`я особи, направленого на застосування насильства, шляхом завдання тяжкого тілесного ушкодження потерпілому, а також беручи до уваги, що Пашинський С.В. на час вчинення кримінального правопорушення обіймав посаду голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради VIII скликання, враховуючи, що така поведінка підозрюваного є явно неприйнятною для особи такого рангу, яка має ряд нагород та відзнак, зокрема Пам`ятний знак «Знак пошани», Пам`ятний знак «Діамантовий Хрест», Ювілейна медаль «25 років Зовнішній розвідці України» та інші, що в свою чергу створило в очах громадськості негативне враження, безладдя, безкарності у системі органів державної влади, слідчий суддя дійшов висновку про застосування відносно підозрюваного Пашинського С.В. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою».

http://reyestr.court.gov.ua/Review/84825630

Тепер, виявляється, в СІЗО тримають через те, що поведінка підозрюваного «створила в очах громадськості негативне враження, безладдя, безкарності у системі органів державної влади». Сподіваюсь, суддя Батрин у недалекому майбутньому відправить «до діда Лук’яна» з точно таким формулюванням також лейтенанта Баканова та громадянина Рябошапку Р.Г.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2155926.html.
Tags: бойко, дебилы, менты, сбу
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments