Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Усіх причетних... Зі святом...

Щоб ані влучність, ані зброя, ані міць в руках
нас ніколи не підводила!!!

======================
Алі Татар-заде
коли як не сьогодні поговорити про варну Кшатріїв та пов'язані з нею теорії.
Для початку нагадаю важливу річ - до кшатріїв індоарії відносили не тільки воїнів, але і їхніх командирів, правителів, а також мисливців і скотарів (в ті часи скотарство було небезпечним і повним пригод життям - десь як в кіношних ковбоїв). Таланти чобана і воїна стануть в нагоді щоби бути правителем.
В першу епоху, ͟К͟р͟і͟т͟а͟ ͟Ю͟г͟а͟, всі чотири варни були незмішані. Це було 4 версії людської природи, розбіжності між якими були надто очевидні, щоб носії не парувалися між варнами, а тільки виконували між собою певні обов'язки. Кажуть, що у кожного було “третє око”, яким він бачив ауру інших і свою, за аурою було одразу видно, хто ти - брахман, кшатрій, вайш’я чи шудра. Про рівність не могло йтись, як не можуть бути чотири різних звіра рівними, корова не може бути конем, собака - кішкою.
Поки чотири стовпи (чотири варни) стояли непохитно, тривала сива давня Кріта Юга (вона власне і значить “Чотири колеса”).
͟Т͟р͟е͟т͟а͟ ͟Ю͟г͟а͟ почалась із того, що деякі брахмани почали лізти в справи кшатріїв, а ті, навпаки, в діла духовні та інтелектуальні, тобто браминську роботу. Ці варни почали мішатись поміж собою, почалися перевороти у племенах, де то брамини то кшатрії захоплювали всю повноту влади. Трета Юга - це вже теліга на трьо колесах. Їде, але не так вже добре.
У наступну ͟Д͟в͟а͟п͟а͟р͟а͟ ͟Ю͟г͟а͟ вайш’ям теж закортіло пробитись в правлячий клас, і почалося змішання ціх трьох варн. Третє око поступово тускніло і блікло. Лише відмінність шудр від перших трьох ще так сяк була очевидна.
Ми живемо в ͟К͟а͟л͟і͟ ͟Ю͟г͟а͟, епоху смерті, коли теліга мчить на одному колесі. Шудри, Вайш’я, Кшатрії, Брахмани - все змішалося, всі пробують себе в різних ролях, а потім задовольняються тим, що дісталося. Третє око не працює зовсім. В ауру вірять тільки смертельно хворі та екстрасенси, та й ті помилково думають що це про те як працюють нирки, а не про те якої ти людської природи. Та й яка природа, вона у всіх тепер перемішана. Всі тепер “неприкасаємі”, тобто не належать до жодної з варн.
Наступна, майбутня ͟С͟а͟т͟ь͟я͟ ͟Ю͟г͟а͟ є по сутності поверненням до Кріта Юга, тільки на новому рівні. Це колесо безкінечне, скільки триває людство. Остання Крита Юга закінчилась тоді, як Бхарати побились з Кауравами на Курукшетрі. Предвісником Сатья Юги стане поява “третього ока” в великої маси людей.
Кшатрії знов займуть своє місце воїнів, правителів та чобанів, і не зазіхатимуть на інші привилеї, як то жити розумом і духом (брахмани), жити метикуватим умом, вмілими руками і прибутком (вайш’я), жити порядком і ситістю, покірністю й вірністю (шудри).


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2156712.html.
Tags: ато, донбасс, история, крим, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments