Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Казали ж дебілу втягнути язик...

Volodymyr Boiko
Я дивлюсь, у громадянина Портнова, який зовсім недавно грізним голосом розповідав, як він разом з новим генеральним прокурором Рябошапкою буде ганяти громадянина Порошенка, трапилась істерика. Громадянин Портнов вже нікого нікуди не ганяє, натомість скавчить, що «из недр Генеральной прокуратуры сообщают, что руководители ГПУ запретили прокурорам подписывать любые ходатайства по делам Порошенко. За последнюю неделю по главному фигуранту всё полностью остановилось. Переходим в наступательную публичную фазу до тех пор, пока Генеральный прокурор не будет отправлен в отставку».
А я, між тим, ще 29 серпня 2019 року публічно порадив Андрію Володимировичу втягнути язик у те місце, яким він зазвичай думає, та не смішити людей розповідями про майбутні трудові успіхи Рябошапки, якому Портнов тоді співав осанну. І, взагалі, Андрію Володимировичу не варто коментувати речі, на яких він не розуміється – зокрема правові питання чи діяльність правоохоронних органів. Натомість хай краще підпишеться на мою фейсбук-сторінку – може, порозумнішає.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2156871.html.
Tags: бойко, дебилы, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment