Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

До Києва приїхав луганський сепаратист Недовес

Sergii Ivanov
До Києва приїхав луганський сепаратист Недовес. Пише, що захищати столицю від С14 та інших радикалів. Луганськ уже захистив, наслідки загальновідомі.

Абсолютно кончений зрадник, один з двигунів «русской весны» на Луганщині, хедлайнер сепаратистських сесій Луганської облради, підписант звернення до «братського російського народу», багаторічний резидент «Миротворця».

Під час війни колаборував з окупантами, сприяв проведенню сепаратистського референдуму, брав участь у нарадах з сепаратистськими ватажками, на його заводі ремонтувалася російська військова техніка, мав комерційні зносини з російським воєнпромом, не вилазив з Москви. Активно співпрацював з репресивними органами «ЛНР», доносив на на проукраїнських активістів та їх близьких, щільно працював російськими пропагандистами.

В 2016-му був фігурантом кримінального провадження про відмивання грошей, яке за хабар поховало колишнє керівництво війскової прокуратури. Якщо такі кадри стікаються до Києва, значить тут щось планується - це вже очевидно. З одного боку, це погано, оскільки демонструє абсолютну імпотентність правоохоронної системи, з іншого - ми готові до зустрічі з такими персонажами набагато краще, ніж п‘ять років тому.

Ви думали, що «русская весна» - це десь? Зустрічайте.

Посилання на допис мразі - https://www.facebook.com/a.nedoves/posts/2486418278100972?hc_location=ufi.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2158463.html.
Tags: донбасс, ефремов, київ, коллективное х%№ло, луг%андония, менты, прдоны, сбу, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments