Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У Юрія Віталійовича чергова неприємність

Volodymyr Boiko
У Юрія Віталійовича чергова неприємність: 4 жовтня 2019 року суддя Шевченківського райсуду Києва Мартинов при секретарі Литвин скасував постанову слідчого Державного бюро розслідувань про закриття кримінального провадження, зареєстрованого у зв’язку з витівками колишнього генерального, прости господи, прокурора та його заступника Столярчука. Суд зобов’язав ДБР відновити розслідування кримінального провадження за ознаками ч.2 ст. 343 КК України («втручання в діяльність працівника правоохоронного органу»), зокрема допитати Луценка й Столярчука з приводу того, як ці високі достойники вимагали від своїх підлеглих незаконно закрити кримінальне провадження відносно рейдерів.

Справа щодо рейдерів розслідувалась Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури. Згідно з фабулою провадження, група рейдерів на чолі з начальником управління прокуратури Миколаївської області Юрієм Марченком, діючи в інтересах сина колишнього генпрокурора Артема Пшонки, у 2012-2013 роках за допомогою «тітушек» і підроблених документів намагалась захопити 1500 га приватних сільгоспугідь у Миколаївської області. Заступник генпрокурора Столярчук не мав жодного відношення до цього провадження, але, виконуючи вказівку Луценка, кілька разів зустрічався з підозрюваною Оксаною Валешинською (саме ця мадам влаштувала виготовлення фальшивих державних актів на землю), вимагав від слідчих закрити справу, а коли ті відмовились, особисто виніс постанову про закриття кримінального провадження.

Постанова Столярчука була скасована судом, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів наклала на Столярчука дисциплінарне стягнення, а кримінальне провадження щодо рейдерів наразі передано до суду. Тепер на допити доведеться ходити генеральному, прости господи, прокурору та його заступникові й розповідати про розцінки на свої послуги.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2160323.html.
Tags: бойко, менты, прдоны, піар, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment