Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А покажить-но :)

Volodymyr Boiko
Маю прохання до народного депутата Олександр Дубінський: будь ласка, у ході наступної зустрічі з членами Кабінету Міністрів поцікавтесь у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, де він ховає в Будинку Уряду аж ціле Друге управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань і чи не заважає урядовцям проведення слідчих дій, постійні відвідини Будинку Уряду свідками, потерпілими й підозрюваними, доставка затриманих на допити тощо.

Поясню, про що йдеться. Як відомо, Державне бюро розслідувань знаходиться в Шевченківському районі столиці за адресою вул. Симона Петлюри, 15. Але у керівництва ДБР не склались довірливі відносини з суддями Шевченківського райсуду Києва, натомість судді Печерського райсуду готові виконувати їх найнепристойніші побажання. І тому в тих випадках, коли судді Шевченківського райсуду явно не стануть задовольняти клопотання слідчого ДБР, таке клопотання спрямовується в Печерський райсуд. А здивованим учасникам кримінального провадження в ДБР пояснюють, що слідчі дії проводяться в Будинку Уряду, який знаходиться в Печерському районі за адресою: Київ, вул. Грушевського, 12/2, де слідчим ДБР, начебто, виділені кабінети.

Мені відомі вже сотні (!) ухвал Печерського райсуду, винесені на клопотання слідчих ДБР. Втім, далеко ходити не треба: ми всі пам’ятаємо, як суддя Печерського райсуду Батрин на клопотання слідчого ДБР Кокоші арештувала екс-нардепа Пашинського, хоча розглядати клопотання про арешт мав суддя Шевченківського райсуду.

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2388274298056021

Аналогічна ситуація й у тих кримінальних провадженнях, де фігурує 5-й президент Порошенко: якщо Шевченківський райсуд не хоче бруднитись винесенням явно незаконної ухвали, слідчі ДБР звертаються в Печерський райсуд, мотивуючи підсудність тим, що їхні кабінети знаходяться по вулиці Грушевського, 12/2.

Йдеться не просто про недотримання формальних вимог – судові рішення, винесені з порушенням територіальної підсудності, є нікчемними. А це означає, що всі ухвали слідчих суддів у «справі Пашинського» чи «справах Порошенка», винесені суддями Печерського райсуду, можна буде повісити на цвяшок у туалеті, якщо тільки Гончарук не покаже ті приміщення в Будинку Уряду, де, начебто, працюють слідчі ДБР.


===
Volodymyr Boiko Це вам відповідь на запитання, чому не сидить Порошенко. Тому що Богдан доручив кураторство розслідування справ щодо екс-президента Портнову, якому, якщо дати скляний член, то він і член розіб'є, і руки поріже. Замість того, щоби грамотно загнати Порошенка в глухий кут, склавши адмінпротокол про порушення ним вимог ст.36 ЗУ "Про запобігання корупції", та конфіскувати всі доходи отримані від "сліпого трасту" (на це достатньо двох тижнів без усякого кримінального провадження), Портнов тупо домовився в Печерському суді, що там будуть підписувати ті ухвали, які їм приноситимуться на флешках слідчі ДБР. А подумати про наслідки в Портнова тями, як завжди, не вистачило.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2160727.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment