Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Цінність Портнова як юриста – три копійки в базарний день

В доповнення до А покажить-но :)
-----
Igor Lutsenko
В кінці буде смішна історія.

Але спочатку зізнаюся – мене завжди веселило, як з досить недалекого в плані юриспруденції, але гострого на язик блогера Портнова журналісти роблять постать демонічної глибини.

Нагадаю, Андрій Портнов працював рєшалою у офісі, даруйте, адміністрації президента Януковича. Ну яка там була юриспруденція, які правові питання він міг вирішувати? При Януковичі?

Робота зводилася до командування судами і правоохоронними органами, на законність там ніхто ніколи не зважав, цінувалася здатність матюками примусити посадовців швидко і без зважання на умовності якогось «права» робити потрібні речі.

Цінність Портнова як юриста – три копійки в базарний день. Утік після Майдану він у Відень, навички художника слова став застосовувати у соцмережах, і кілька разів зашкварився як балабол.

Приміром, десь пару років тому Портнов на весь інтернет волав, що він взяв під свій і своєї (уявної) команди захист телеканал «Ньюзван». Звісно, захист було з тріском провалено, канал віджав Медведчук за сприяння Порошенка.

Також «юрист» Портнов стверджував, що загальний нагляд у нас не скасовано. Хто знайомий з темою, той зрозуміє.

При новій владі Портнов до останньої хвилини зображав всесильного диригента судів, прокуратури і ДБР. Аж поки не виявилося, що Рябошапка і не збирався слухати Портнова. Тоді останній з усім вирощеною за роки віденського заслання злістю накинувся на генпрокурора, розуміючи, що його авторитет ляльковода знищено.

А тепер власне історія. Богдан дійсно повівся на понти і доручив Портнову супроводжувати деякі справи по Порошенку. Але дарма сподівався голова ОП, що у великій купі гріхів екс-президента навіть такий неоковирний «правник», як Портнов, зможе знайти надійну юридичну лінію нападу.

Але Портнов пішов звичним шляхом – домовлятися з суддями. Для цього з його ініціативи юридичну адресу ДБР перенесли в будинок Кабміну на Грушевського. Щоб була територіальна підсудність Печерського суду, де судді на гачку у влади. (Саме ДБР знаходиться у Шевченківському районі на Петлюри, але Шеченківський суд відносно незалежний і шле Портнова у пішу еротичну подорож).

І печерський суд почав клепати незаконні, з порушенням територіальної підсудності і не тільки, ухвали.

Проблема лише у тому, що нині не часи Януковича, і під критикою представників ЄС щодо «судової реформи Богдана» цю схему рано чи пізно доведеться визнати незаконною.

Тому Порошенку можна не хвилюватися – коли його долею займається Портнов, обвинувального вироку не буде.

P.S. Як притягнути до кримінальної відповідальності Порошенка – я вже писав. Але оскільки нова влада грається у ігри, це нікому не потрібно.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2161018.html.
Tags: дебилы, зеленский, порошенко, піар
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments