Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під рубрикою «Баканов спить – служба йде»

Volodymyr Boiko
В історії з обранням запобіжного заходу екс-заступнику секретаря РНБОУ Олегу Гладковському найцікавішим епізодом стало оголошення прокурором у суді витягу з протоколу негласних слідчих (розшукових) дій. Як розповів прокурор, 6 березня 2017 року Гладковський під час телефонної розмови з міністром оборони Степаном Полтораком намагався схилити останнього відкликати лист Міноборони, в якому пропонувалось залишити без змін постанову Кабміну щодо рівня локалізації вантажного автотранспорту (тобто, відсотка складових і комплектуючих, які виробляються в Україні) для потреба Збройних Сил України на рівні 60%. Гладковського це не влаштовувало, оскільки автомобілі «Богдан 6317» мали ступень локалізації 26,4% і не могли бути включеними в державне оборонне замовлення. Наступного дня Гладковський зателефонував заступнику міністра оборони Ігорю Павловському й таки переконав його змінити позицію міністерства. Власне, у цьому й полягає інкримінований Гладковському злочин.

А тепер замислимось: невже Гладковський спілкувався з Полтораком і Павловським звичайним мобільним зв’язком? – Звісно ж ні. Оборонне замовлення на 2018-2019 роки Гладковський міг обговорювати лише по лінії урядового зв’язку АТС-100 (дозволяється передавати інформацію, що містить гриф «таємно») або АТС-200 (дозволяється передавати інформацію, що містить гриф «цілком таємно»).

Отже, НАБУ отримало в Держспецзв’язку доступ до ліній урядового зв’язку й прослуховує телефонні розмови, що містять державну таємницю. Це дуже цікаво, оскільки директор НАБУ Артем Ситник та його перший заступник Гізо Углава не тільки систематично передають в посольство США матеріали кримінальних проваджень, які розслідує НАБУ, але й носять своїм кураторам зі спецслужб США та Великої Британії нерозсекречені протоколи НСРД (прикладом тому слугують протоколи НСРД щодо керівника САП Назара Холодницького, які Ситник з Углавою віднесли в посольство США 12 березня 2018 року при тому, що гриф «таємно» з них був знятий лише 23 березня 2018 року). Тож виникає запитання: чи передають Ситник і Углава іноземним спецслужбам також записи розмов, які вищі посадовці України ведуть по лініях урядового зв’язку АТС-100 і АТС-200?


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2164079.html.
Tags: бойко, дебилы, конспирология, порошенко, сбу, сша
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment