Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

немає таких висот, які не здолала б оновлена прокуратура

Volodymyr Boiko
6 вересня 2019 року я публічно проінформував народного депутата України 8 скликання Віктора Чумака, що йому треба терміново подати в НАЗК декларацію, оскільки директор НАБУ Артем Ситник домовився з Офісом Президента про призначення свого друга Чумака заступником генпрокурора. Також я повідомив Віктору Васильовичу, що його колегами стануть Віктор Трепак і Гюндуз Мамедов. А ще розповів, яке буде перше завдання оновленої Генеральної прокуратури – «порєшать» з автоматичною системою розподілу справ у Рівненському апеляційному суді, щоби апеляційна скарга Ситника на постанову Сарненського районного суду, якою Ситник був визнаний корупціонером, випадково потрапила на розгляд до судді Олега Полюховича (голови Рівненського апеляційного суду). Ось цей допис:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2362705310612920&set=a.1494558950760898

Більш того, я пояснив Віктору Васильовичу, чому апеляція Ситника має потрапити саме до Полюховича: його честь у 2015 році був викритий НАБУ в отриманні хабаря, переданого йому головою Здолбунівського районного суду від адвоката за скасування заочного рішення Здолбунівського районного суду Рівненської області про позбавлення батьківства. У ході розслідування кримінального провадження №52015000000000011 в Полюховича вдома за адресою: м.Рівне, вул. Чорновола В’ячеслава, 44, кв. 67 детективами НАБУ був проведений обшук. Досудове розслідування в кримінальному провадженні завершено в березні 2016 року й справа направлена до суду. Але в обвинувальний акт прізвище Полюховича не потрапило й про підозру йому не повідомлялось – Ситник завбачливо вивів голову Рівненського апеляційного суду зі справи та «підвісив на гачок»…

І, дійсно, за 5 днів після появи мого допису, 11 вересня, Віктор Чумак був призначений на посаду заступника генпрокурора, 8 жовтня аналогічне призначення отримав Віктор Трепак, а 16 жовтня – Гюндуз Мамедов. Що ж стосується апеляційної скарги Ситника, то – ви не повірите в таке співпадіння – за 12 днів по тому, 18 вересня, вона надійшла до Рівненського апеляційного суду й була системою автоматичного розподілу абсолютно випадково направлена на розгляд Олегу Полюховичу. Спочатку його честь призначив був засідання на 8 жовтня, потім оголосив перерву до 22 листопада й, напевно, дочекавшись сплину 6-місячного терміну, закриє провадження.

У зв’язку з цим хочу передати Віктору Васильовичу Чумаку найщиріші вітання та моє переконання, що немає таких висот, які не здолала б оновлена прокуратура на чолі з професійними громадськими активістами.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2166880.html.
Tags: дебилы, зеленский, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment