Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Павуки в банці

Volodymyr Boiko
23 жовтня 2019 року генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення начальника Управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка який замість того, щоби розслідувати «справи Майдану», обслуговував найбрудніші замовлення директора НАБУ Артема Ситника: зокрема, шляхом службового підроблення отримав для Ситника дозвіл на прослуховування кабінетів суддів Окружного адміністративного суду Києва під машкарою «розслідування справ Майдану». Горбатюк вже заявив, що оскаржуватиме наказ Рябошапки.
З такої нагоди можу дати пораду Сергію Вікторовичу: негайно звертайтесь з позовом до Окружного адміністративного суду Києва, там є аж ціла колегія суддів з відповідною спеціалізацією: Павло Вовк, Євгеній Аблов та Ігор Погрібніченко. А якщо, раптом, виникнуть проблеми з розглядом справи, не сумніваюсь, що Вам допоможе голова цього суду Володимир Келеберда – креатура Вашого друга Андрія Портнова, який Вам вдячний за те, що Ви допомогли відсунути з цієї посади Вовка й призначити Келеберду.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2168202.html.
Tags: бойко, майдан, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment