Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вакцинація в МОЗ: цілком таємно

SERGIY DIBROV·ВІВТОРОК, 22 ЖОВТНЯ 2019 Р.
Сьогодні міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька радісно відзвітувала, що підписала наказ щодо скорочення протипоказань до профілактичних щеплень.
“Надмірний, обтяжений, інколи необґрунтований перелік протипоказань до проведення профілактичних щеплень був значною перепоною для досягнення високого рівня охоплення населення”, - пише вона.
“Новий перелік протипоказів розроблено з урахуванням рекомендацій Національної технічної групи експертів з питань імунізації, які базуються на доказовій медицині та рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я і Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC)”.
Ну, поїхали.
1. До Національної технічної групи входять експерти, що мають конфлікт інтересів — отримували гроші від фармвиробників, що виготовляють вакцині. Зокрема мова йде про експертів Сергія Крамарєва та Федіра Лапія, про що можна прочитати, наприклад, тут:
https://www.obozrevatel.com/finance/economy/76392-korruptsiya-v-minzdrave.htm
2. Американська федеральна установа CDC не має статусу міжнарожної агенції і діє виключно в інтересах Сполучених Штатів Америки, але ж не в інтересах України та її громадян.
Нагадаю, вакцини, що масово застосовують зараз в Україні (зокрема, АКДП з цільноклітинковим компонентом), взагалі не використовують в США вже двадцять років. Жодна така вакцина не допущена до американського ринку. Жодна індийська вакцина не ліцензована для використання в США. Тому керуватися рекомендаціями CDC при вакцинацї в Україні - в кращому випадку дурість, в гіршому - умисне шкідництво.
Тепер питання суто юридичні.
Я той наказ не читав, але засуджую, тому що:
3. Я не знайшов пункту “Внесення змін до Переліку медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗУ від 16.09.2011 № 595” в Плані діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
4. Я не знайшов обговорення цього наказу в Орієнтовному плані проведення консультацій з громадськістю Міністерства охорони здоров'я України.
Також я не знайшов жодної інформації про результати такого обговорення, як це вимагається Постановою КМУ від 3.11.2010 № 996.
Більш того, я взагалі не знайшов такого плану у відповідному розділі сайту МОЗ. Схоже, що всупереч законодавству міністерство вже рік з жодних питань не консультується з українцями, на відміну від “родини ООН”.
https://moz.gov.ua/orientovni-plani-ta-zviti-pro-provedennja-konsultacij-z-gromadskistju-1
5. Я не знайшов оприлюдненого проекту наказу, що був сьогодні підписаний пані Скалецькою. Якщо такого оприлюднення не було, то є порушенням вимог ч. 3 ст. 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
З якою метою міністерство незаконно засекретило розробку наказу? Я можу лише здогадуваться.
“Тепер слово за Міністерство юстиції України, яке повинно забезпечити державну реєстрацію цього наказу”, - пише Зоряна Скалецька.
Пані міністерко, міністерство юстиції не “повинно забезпечити”. Міністерство юстиції повинно провести правову експертизу підписаного вами наказу на відповідність його Конституції, законодавству України та міжнародним угодам. І я сподіваюся, що така експертиза буде проведена належним чином з відповідними висновками.
P.S. Ну а про те, який стосунок має імунопрофілактика у сучасному виконанні до “доказової медицини”, добряче написано тут:
https://www.facebook.com/amantonio37/posts/570324333775655
(підказка: жодного).

Захар Мілютін
До нотатки Sergiy Dibrov хочу додати, що згаданий американський Центр контролю захворювань (CDC) у 2007 році перевіряла американська ж державна Генеральна інспекція департаменту здоров'я та людських ресурсів (Department of Health and Human Services Office of Inspector General).
53 сторінки результатів перевірки за посиланням.

https://bit.ly/2JcyhcO

Головне:
- щодо 64% людей, що засідають та голосують в комітетах CDC, інспекція встановила наявність потенційного конфлікту інтересів.
- 97% людей, що засідають та голосують в комітетах CDC мали "пропуски" у своїх financial disclosure forms (обов'язкова анкета щодо джерел, з яких вони отримують доходи поза CDC).

Тобто корумпованість, інфільтрованість та фінансова залежність людей, що контролюють якість та приймають рішення щодо рекомендованих та обов'язкових вакцинацій (CDC) від людей, що ці вакцини виробляють та продають (фарміндустрія), - це не підозри, вигадки чи теорія змови, а офіційно встановлений та задокументований факт.
======
Захар Мілютін
В пари мільйонів доз індійської вакцини АКДП стрімко спливає термін придатності - березень-травень 2020.
Щоби добро не пропало і таке "ефективне" використання бюджетних коштів не зацікавило Рахункову палату, прокуратуру чи ще когось, до залякування населення дифтерією залучили навіть нову міністерку.
Яка заодно ще й скорочення протипоказань до вакцинації організувала.
(https://bit.ly/2UpRsTv)
---
Зоряна Ульянівна зараз дуже зайнята індійськими студентами, чий "спалах дифтерії" дуже вдало співпав з наближенням закінчення терміну придатності 2,1 млн штук не менш індійських вакцин. Прямо як в 2015-му "спалах поліо" серед двох ромських дітей на тому самому Закарпатті дуже вдало "співпав" з наявністю на складах Санофі значного стоку оральної тривалентної поліо-вакцини, що якщо терміново комусь не прокапати прийшлось би утилізувати, бо ВОЗ об'явив про відмову від її використання з квітня 2016-го.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2168412.html.
Tags: здоров'я, подонки, сша, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments