Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«професіонали» проти «піарників-реформаторів»

Igor Lutsenko
Тенденція останніх місяців – це новий раунд протистояння по лінії «професіонали» проти «піарників-реформаторів».

Перші присвятили роки професійному зростанню, тихій і тяжкій повсякденній роботі, відтак на мали ні часу, ні (нерідко) права бути публічними. Вони мало розуміються, як влаштована політика, які закони життя у медіа та у блогосфері.

Функція других роками полягала у коментуванні різних питань у ЗМІ, відтак публіка, в тому числі і журналістська, сприймає їх як фахівців, однак фахово коментувати – це не те, що фахово знатися. Радше ця категорія громадян є піарниками у тій чи іншій сфері, спеціалістами у публічних виступах, у зв’язках зі ЗМІ та у комунікаціях в мережі.

Перші, за моїми спостереженнями, проявляють нерідко короткозору пасивність під час дискусії про майбутні напрями змін у їх галузі, наївно сподіваючись, що їх професійний світ зсередини виглядає так, як зовні. Але виявляється, що піарники і усе суспільство бачать його зовсім по-іншому, що призводить до катастрофічних рішень – чия катастрофічність лишається непоміченою.
/cut>

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2169345.html.
Tags: дебилы, піар, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments