Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Богдан Яременко підготував проект листа до 40 американських конгресменів

Богдан Яременко
Вважаю такими, що не можуть залишитися без реагування народних депутатів України, спроби публічного очорнення одного з найбільш заслужених і боєздатних підрозділів Національної гвардії України окремого загону спеціального призначення «Азов».

Тому підготував проект листа до 40 американських конгресменів, які звернулися до Державного секретаря США М.Помпео із закликом занести «батальйон «Азов» до списку терористичних організацій.

Хочу нагадати американським колегам, що цей військовий підрозділ створений активістами і учасниками Революції Гідності. Азовці брали участь у звільенні з російської окупації Маріуполя і великої кількості інших неселених пунктів.

Ми ніколи не забудемо подвиг 26-ти азовців, які віддали життя за незалежність України.

З огляду на поширені в ЗМІ звинувачення проти цього славного бойового підрозділу та з метою зняття усіх непорозумінь у листі до Конгресу США міститься пропозиція надати будь-яку необхідну допомогу у з"ясуванні об"єктивної та неупередженої інформації про загін спеціального призначення «Азов», а також звернення до правоохоронних органів України опублікувати результати перевірки усіх фактів та тверджень, що наведені в листі американських конгресменів.

Текст листа відкритий для підпису для усіх членів фракції «Слуга народу» та представників інших фракцій Верховної Ради України. Підписання і передача листа американській стороні відбудеться у вівторок, 29 жовтня 2019 року.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2170122.html.
Tags: ато, донбасс, коллективное х%№ло, левые, піар, рассея, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments