Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Igor Lutsenko · З історії екстремальної боротьби за Київ

Нагадаю, вчора ми добилися, щоб Київрада не подовжувала договір оренди земельної ділянки з забудовником на Гончара 17-23 - одному з найскандальніших будівництв у Києві. Воно розташоване в близькості від Софійського собору, в буферній зоні пам'ятки всесвітнього значення, і забудовник не отримав належних дозволів на спорудження свого потворства.

Боротьбу проти нищення історичної спадщини ми там ведемо з 2008 року, і ось те відео з одного з найбільш гострих моментів.

Тоді ми зранку вилізли і заблокували будівельний кран. Кран був дуже зручним, мені він нагадував морське судно в небесах. Там була своя достатньо велика палуба нагорі, на палубі - скляна кабіна, в якій було затишно. Ну, якщо не рахувати пари тітушок (тоді вони ще не мали такої назви), котрих таки охорона уговорила нас штурмувати.

Звісно, на висоті якісь силові дії їм було страшно починати, тому боротьба була здебільшого словесною. Насолоджуйтеся фактурною мовою народу.

А, і перепрошую за таку якість відео - у ті часи мобільні телефони могли лише так.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2170622.html.
Tags: история, київ, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments