Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Україна перезапускає формат співпраці з НАТО

Rostyslav Demchuk
Українські ЗМІ, ау! Де ви?

Україна перезапускає формат співпраці з НАТО. Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк за підсумками його участі у засіданні міністрів оборони Альянсу в Брюсселі у п'ятницю, 25 жовтня.

"Ми перезапускаємо формат роботи з НАТО, робимо його набагато більш практичним, набагато більш націленим на практичні конкретні результати", - зазначив Загоднюк. Він пояснив, що йдеться про об'єднання усіх аспектів співпраці між Україною та Альянсом в одному документі. Такий формат Андрій Загороднюк назвав "одна країна - один план".

Bсе позитивно! Прокоментую завтра вранці.

Але трохи поясню зараз. У часи, коли міністром закордонних справ України був Борис Тарасюк, ми створили і підписали такі програми: "Партнерство заради миру", " Хартію про ОСОБЛИBЕ партнерство між Україною і НАТО", програму "Активний діалог", на суто дипломатичному рівні діє "Комісія НАТО - Україна" на різних рівнях.

Тому, зараз нам важливо відновити усі формати нашої попередньої співпраці з НАТО !!!

Андрій Загороднюк, нарешті, це зробив. Порошенко до 5-го року свого президентства мозив це все.

І не треба щось вигадувати, наш ПДЧ давним-давно написаний. Просто його треба дещо оновити.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2171815.html.
Tags: европа, зеленский, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments