Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року

Оригинал взят у misyura в Обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року
   У Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх) 19 вересня об 11.00 відбудеться громадське обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Як вдалося дізнатися активістам Штабу оборони Києва, 19 вересня 2011 року oб 11.00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх) відбудеться громадське обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року за участі повного складу Громадської ради при КМДА, голів громадських рад при районних в м.Києві державних адміністраціях, голови Київської міської державної адміністрації, заступників голови та керівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та голів районів м.Києва. Початок реєстрації учасників о 10-15.

Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

«Варто зазначити. – йдеться в повідомленні, – що КМДА про громадське обговорення цього важливого питання не повідомила громадськість столиці. Виключно зусиллями окремих активістів Штабу, практично випадково, вдалося отримати інформацію про ці збори. І лише на наполегливу вимогу наших активістів КМДА розмістила оголошення на офіційному сайті, але сталося це лише за день до обговорення».

Текст оголошення тут: kmv.gov.ua/grada.asp?IdType=2&Id=232421    
Tags: київ, купр, мисюра
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments