Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

витівки Гантера Байдена та його високоповажного батька

Volodymyr Boiko
8 хв. ·
The New York Times повідомляє, що колишній віце-президент США Джо Байден заявив, що ніяк не впливав на рішення свого сина Гантера брати гроші з рук екс-міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського за роботу в складі ради директорів української газовидобувної компанії Burisma. За словами Байдена-старшого, Гантер – «дорослий чоловік, який не зробив жодної неправильної дії, у чому кожний може переконатись з матеріалів розслідування».

З тим, щоби допомогти кожному переконатись, публікую фрагмент довідки з кримінального провадження №12913220540000400, у ході розслідування якого Генеральна прокуратура України вивчала, зокрема, витівки Гантера Байдена та його високоповажного батька. Також нагадую, що «спеціальна інформаційна операція з дискредитації П.Манафорта, очільника виборчого штабу кандидата в президента США Д.Трампа» була проведена спецслужбами США руками української агентури – нинішнього заступника генерального прокурора Віктора Трепака, нинішнього першого заступника генерального прокурора Віталія Каська, директора НАБУ Артема Ситника та народного депутата України 8 скликання Сергія Лещенка.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2174296.html.
Tags: бойко, левые, порошенко, сша
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments