Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

бо досі немає Національної служби боротьби з корупцією

Volodymyr Boiko
Друзі, передайте, будь ласка, прем’єр-міністру Олексію Гончаруку, що в Україні досі не створена Національна служба боротьби з корупцією, хоча відповідний законопроект був розроблений Кабінетом Міністрів України ще в 2014 році:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/247191050

Це непорядок: Національне антикорупційне бюро України є, Спеціалізована антикорупційна прокуратура є, Вищий антикорупційний суд є, Національне агентство з питань запобігання корупції є, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, є, але з корупцією ніхто не бореться, бо досі немає Національної служби боротьби з корупцією.

Між іншим головою Національної служби боротьби з корупцією в 2014 році планувалось призначити Тетяну Чорновол. Думаю, Уряду треба повернутись до цієї ідеї.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2175433.html.
Tags: бойко, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment