Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Хто виступає лідерами "руху за розведення" в Золотому-4?

Igor Lutsenko
Хто виступає лідерами "руху за розведення" в Золотому-4? Хто організовує акції на підтримку відведення української армії і озвучує "думка більшості місцевих жителів" для приїжджаючих в Золоте чиновників і запрошених ними журналістів?

В цих питаннях розібрався Константин Реуцкий.

Знайомтеся, ось ці люди: Олена Харченко та Галина Олимпиева. Що характерно, односельці кажуть про причетність обох до організації та проведення "референдуму про незалежність ЛНР" в травні 2014 року.

Олена Харченко в цьому спектаклі грала роль "члена комісії". Не соромиться, але і згадувати про це зайвий раз не любить. Уперше наше знайомство (https://youtu.be/EUr9QnApL7o) зі словами "так, і що?" Вона просто закрилася від нас в підсобці місцевого клубу. У другу - нецензурно лаялася і намагалася вибити камеру з рук оператора (https://youtu.be/Jvlu9sqruSY, 4:03).

Олімпієва в комісії під час "референдуму" не працювала, але віддалено допомагала організовувати процес.

І Олена, і Галина - місцеві неформальні лідери. Обидві пов'язані з владою, будучи свого роду провідниками її рішень на рівень селища. Причому, усієї влади в усі часи.

Люди з таким досвідом і гнучкістю потрібні будь-якій владі. Після регіоналів і "сепаратистів" стали в нагоді і при п'ятому президентові - працювали у виборчій комісії на президентських виборах.

Пригодилися і зараз - тепер на прохання соратниці засудженого за сепаратизм екс-мера, заступниці голови місцевої бютівки Інни Демиденко, вони організовують масовку і спікерів під приїзди депутатів і чиновників. Щоб показати єдність жителів Золотого-4, які, нібито, все як один хочуть виведення українських військ з селища.

Вони ж провокують і цькування тих місцевих, хто виступає проти розведення.

Ось тут (https://youtu.be/Jvlu9sqruSY, 3:20) голова дільничної комісії Галина Олімпієва після першого туру президентських виборів (в якому з великим відривом переміг Бойко, листівки якого пачками роздавали прямо на виборчій дільниці) клянеться, що Зеленський під другому не отримає в їхньому селищі жодного голосу - "повбиваємо будь-якого", якщо дізнається, що за нього проголосував.

У тому ж відео (на 3:54) вона каже, що не бачить нічого поганого в тому, що її односельці "голосували" на "референдумі" - "А що тут такого? ... Право голосу - хто хоче, той іде".

А ось тут (https://youtu.be/_KxLuDpP4_w на 19:56) вона не менш талановито виконує перед Зеленським роль простий місцевої патріотично налаштованої прихильниці розведення сил: "Ми за Україну, і я хочу жити тількі на Україні!" І тепер вже обіцяє вбити того, хто назве їх сепаратистами. Зеленський ще більш талановито грає роль президента, котрий уважно слухає.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2176416.html.
Tags: зеленский, луг%андония, прдоны, провокація
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments