Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Хто кого поборе? Слон кашалота, чи навпаки?

Volodymyr Boiko
Народний депутат України та майже голова Харківської обласної держадміністрації Олексій Кучер повідомляє, що детективи НАБУ затримали скандально відомого керівника «Гутянського лісгоспу» Віктора Сису, який намагався підкупити детектива НАБУ за 100 тис. доларів. Пане Олексію, Ви помиляєтесь – Сиса вручив детективу НАБУ не 100 тис., а 300 тис. доларів США, просто в протоколі затримання була зазначена сума, втричі менша.

Трапилось наступне. Після відомої історії, коли Володимир Зеленський у ході свого візиту в Харків запросив Сису прибути в Офіс Президента й пояснити інформацію про причетність до масштабних вирубок лісу, Сиса став бігати по правоохоронних органах і пропонувати гроші за допомогу. У Генеральній прокуратурі гроші в нього не взяли, але Роман Труба з радістю відгукнувся й всмоктав 100 тис. доларів, а за це ДБР вилучило всю документацію «Гутянського лісгоспу», щоби вона не потрапила до ревізорів.

Одначе чутки дійшли до Ситника, який вважав, що Труба – самозванець і гроші Сиса мав нести йому. НАБУїни стали кошмарити Сису, але вдіяти нічого не могли, оскільки всі документи знаходяться у Труби. Урешті-решт Сиса вирішив – попри попередження адвокатів ні в якому випадку цього не робити – передати 300 тис. доларів Ситнику. І тоді НАБУїни в кращих традиціях відомства «хлопнули» Сису на хабарі, ще й заробивши на цьому 200 тис. доларів – Сиса передав 300 тис., а НАБУїни долучили до матеріалів кримінального провадження як речовий доказ лише 100 тис. доларів, відправивши решту «на гору».

Сиса страшенно обурювався, вимагав зазначити в протоколі повну суму (от же ж ідіот). Тоді його адвокати, щоби врятувати клієнта від необхідності пояснювати, де він взяв незадекларовані гроші, привезли сестру Сиси, яка сказала, що це її кошти й що в сумці було не 100, а 300 тис. доларів. І тоді Ситник наказав затримати й відправити в камеру ще й сестру Сиси – щоби вона багато не плескала язиком.

Єдине, кого мені шкода в цій історії, так це Руслана Рябошапку, в якого Труба й Ситник виривають з рота останній шмат хліба. Саме через жадібність директора НАБУ й директора ДБР Руслан Георгійович змушений нині заробляти на продажу тих справ, які управління Горбатюка ще два роки тому направило до суду.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2176836.html.
Tags: бойко, дебилы, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment