Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Видавцю скандальних футболок погрожують фізичним знищенням

Оригинал взят у o_danylyuk в Видавцю скандальних футболок погрожують фізичним знищенням
Щойно мені телефонував Денис Олейников, адвокатом якого я виступаю, та повідомив про те, що близько 16.00 йому телефонували невідомі з вимогою припинити участь в акціях протесту "Спасибо жителям Донбасса" та друк однойменних футболок, погрожували життю та здоров'ю його родини. Зараз він змушений організовувати виїзд своєї дружини та дочки за межі України.
Громадянський рух "Спільна 'Справа" звертається до СБУ з вимогою негайно порушити за фактом погроз кримінальну справу та забезпечити охорону членам родини Дениса Олейникова.
Режим остаточну довів свою терористичну природу. Сьогодні ми всі зобов'язані стати на захист Дениса, інакше завтра це може трапитись з кожним, хто не бажає бути рабом у своїй власній державі.
Tags: беспредел, могилев, хорошковский, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments