Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Брифінг 8 листопада..

Michael Gonchar
9 листопада ц.р. виповнюється рівно три роки, як двоє членів редакційної колегії севастопольського часопису «Чорноморська безпека», Олексій Бессарабов і Дмитро Штибликов, а також Володимир Дудка були заарештовані ФСБ РФ. Вони були звинувачені у підготовці диверсій в анексованому Росією Кримському півострові. Наразі вони перебувають в кремлівських застінках в числі 113 політичних бранців Кремля.

Севастопольський міський суд 4 квітня цього року виніс вирок В. Дудці та Олексію Бессарабову - 14 років колонії суворого режиму, а також грошові штрафи. Верховний суд Росії 15 жовтня відхилив скаргу захисту і затвердив вирок Дудці і Бессарабову. 23 жовтня стало відомо, що засуджених російським судом у так званій «справі українських «диверсантів» Володимира Дудку та Олексія Бессарабова етапували з СІЗО «Матроська тиша» в Москві в невідомому напрямку.

Безумовне звільнення українських громадян зі «списку Сенцова» мало би стати проявом доброї волі путінського режиму, його налаштованості на завершення війни проти України, однак насправді вони стали предметом політичного шантажу нової української влади з боку Кремля.

Детальніше про це буде йтися під час брифінгу «Справа диверсантів: три роки по тому» за участі Михайла Гончара, президента Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» та головного редактора журналу «Чорноморська безпека», Павла Лакійчука, керівника військових програм Центру, Сергія Гайдука, віцеадмірала, голови Асоціації ветеранів ВМС України, командувача ВМСУ (2014—2016 р.р.), Тетяни Катриченко, координатора Медійної ініціативи за права людини.
Брифінг відбудеться 8 листопада 2019 року з 12:00 до 13:00 у прес-центрі ІА «Главком» (м. Київ, вул. Шовковична 8/20).Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2186620.html.
Tags: беспредел, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment