Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

не треба вводити громадськість у оману

Volodymyr Boiko
Президент здійснив кадрові перестановки в Службі безпеки України. Зокрема, звільнений заступник голови СБУ Анатолій Дублик – старий алкоголік, який організував кидання гранати під Верховною Радою 31 серпня 2015 року та останнім часом протирав штані за столиками вуличної кав’ярні біля Золотих Воріт. Натомість на цю посаду призначений Володимир Горбенко – довірена особа лейтенанта Баканова.

Баканов вже намагався в липні призначити Володимира Терентійовича на посаду начальника Головного управління СБУ по Києву та Київській області. Ось що я писав про Горбенка 17 липня 2019 року:

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2324291387787646:

«Хочу категорично спростувати плітки, що новий керманич Служби безпеки України Баканов разом з головою Служби зовнішньої розвідки Бухарєвим розставляють на всі посади в СБУ лише контрабандистів з Главку «К». Це – брехня! Наприклад, начальником Управління СБУ по Києву та Київській області ці високі достойники планують призначити тов. Горбенка з Главку «К», який за основною спеціалізацією є не контрабандистом, а «обнальщіком» і засвоював це непросте ремесло під керівництвом колишнього заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Кравченка Павла Сергійовича (оперативний псевдонім «КПСС»). Тож хоча посади в СБУ зараз, дійсно, роздаються «кашникам» і податковим міліціонерам, але не тільки контрабандистам. Тому не треба вводити громадськість у оману».

Але поставити Горбенка на чолі ГУ СБУ по Києву та Київській області Баканову тоді не вдалось, оскільки Андрій Богдан на цю ж посаду намагався призначити свою довірену особу – Олександра Білоуса, який є соратником олігарха-втікача Сергія Курченка. Урешті-решт, столичну «контору» очолила компромісна фігура, тобто Сергій Болдир, Білоус став першим заступником начальника київського Главку, а Горбенка Баканов забрав до себе в заступники.

Не менш цікавою є й постать Дмитра Нескоромного, якого Зеленський призначив першим заступником Голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України, звільнивши з цієї посади Владислава Бухарєва. Нескоромний – це креатура посольства США. Дмитро Анатолійович уславився тим, що разом з нинішнім заступником генерального прокурора Віктором Трепаком у 2015 році брав корм з рук В’ячеслава Константиновського (відомий у вузьких колах як «брат Карамазов», якому заборонений в’їзд до США), прикриваючи його нелегальний бізнес по видобутку піску, і на цьому ґрунті був разом з Трепаком завербований американською спецслужбою та провів спецоперацію – так звана справа «діамантових прокурорів» – з метою примусити генпрокурора Віктора Шокіна припинити розслідування діяльності компанії Burisma.

У зв’язку з тим, що Трепак належить до числа встановлених агентів іноземної спецслужби, йому в червні 2016 року довелось покинути лави СБУ, натомість зараз на його колишнє місце призначений Нескоромний, якого наші західні друзі вербували разом з Трепаком.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2187868.html.
Tags: бойко, зеленский, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment