Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Назвати генерального прокурора зовсім дурним не тільки можна, але й треба

Volodymyr Boiko
Хочу принести вибачення генеральному прокурору Руслану Рябошапці у зв’язку з публікацією моєї статті «Як Рябошапка «справу Порошенка» продавав».

https://wp.me/p7OLON-IL

У ній розповідається, як у 2012 році група рейдерів на чолі з начальником управління прокуратури Миколаївської області, виконуючи завдання Пшонки-молодшого, виготовила фальшиві державні акти на 1500 га землі й влітку 2013 року, привізши з Києва озброєних «тітушек», намагалась захопити чужу власність у Первомайському районі. Але після зміни влади Фортуна повернулась задом до сина колишнього генпрокурора та його камарильї: за моєю заявою Генпрокуратура розпочала розслідування, двоє з «тітушек» отримали реальні строки позбавлення волі, екс-голова Первомайської райдержадміністрації Миколаївської області, який своїм розпорядженням «наділив» чужою землею «мертвих душ» і передав фальшиві державні акти рейдерам, був арештований, а два роки тому Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури відправило його на лаву підсудних разом з іншими організаторами цієї афери.

Так ось, директор ДБР Треба й генеральний прокурор Рябошапка, «всмоктавши цифру» від рейдерів, яких зараз судять, оголосили обвинувачених «жертвами режиму Порошенка». За заявою Добкіна ДБР зареєструвало кримінальне провадження №62019000000000945 й тепер ситий та задоволений Рябошапка розповідає Зеленському, що він ось-ось вдягне на екс-президента наручники за те, що Порошенко в 2016 році дослухався до депутатського звернення Ігоря Луценка й скасував розпорядження отого самого екс-голови Первомайської райдержадміністрації Миколаївської області за 2012 рік про виготовлення підроблених державних актів. У той час як, насправді, Рябошапка разом з Трубою намагаються розвалити справу по обвинуваченню рейдерів, проводять обшуки в потерпілих і навіть додумались взяти в Печерському суді ухвалу на виїмку документів про розпаювання в 1995 році земель колгоспу «Шлях Леніна» в Миколаївській області. І все це – підкреслюю – в так званій «справі проти Порошенка».

А вибачитись я хочу перед Русланом Георгійовичем за фразу з моєї статті, де про нього було сказано наступне: «все ж таки зовсім дурним генерального прокурора назвати не можна». Я не правий. Назвати генерального прокурора зовсім дурним не тільки можна, але й треба. Бо наступного дня після публікації моєї статті переляканий Рябошапка замість того, щоби наказати керівнику кадрового департаменту Генпрокуратури (у недавньому минулому – прокурору Миколаївської області) Тарасу Дунасу повернути рейдерам гроші, розпорядився засекретити ухвали слідчих суддів у кримінальному провадженні №62019000000000945 та винести постанову про їх вилучення з відкритої частини Єдиного державного реєстру судових рішень (що, до речі, прямо заборонено статтею 8 Закону України «Про доступ до судових рішень»). Це свідчить не тільки про феноменальну жадібність, але й про винятковий інтелект Рябошапки, який сподівається, що тепер журналісти не узнають, чим він займається під приводом «розслідування справ проти Порошенка».

У зв’язку з цим я пропоную Руслану Рябошапці замість того, щоби намагатись заховати сліди своїх злочинів, зателефонувати слідчому ДБР Максиму Борисовичу Козлову по телефону +380 50 620 4851 й дати вказівку допитати мене як свідка в кримінальному провадженні №62019000000000945. Тільки не треба телефонувати Трубі – директор ДБР не є процесуальною фігурою й не може давати жодних вказівок слідчим.

На фото – список з 11 ухвал слідчих суддів у так званій «справі Порошенка» №62019000000000945, які Рябошапка розпорядився вилучити з Єдиного державного реєстру судових рішень після моєї публікації про те, як він разом з Трубою взяв гроші з рейдерів й оголосив їх «жертвами режиму Порошенка». Зрозуміло, що всі ці ухвали я встиг скопіювати.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2188034.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, порошенко, прдоны, рейдеры
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment