Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Втрата Україною Азовського моря виходить на нову ступінь

Andrii Klymenko
8 год ·
Борис Бабин цілком слушно характеризує останні події: "Втрата Україною Азовського моря виходить на нову ступінь... Очікуючи на розгромне обговорення питання в парламентському комітеті 13 листопада сеанс віртуального зв'язку з Ростовом перенесли (вочевидь за вказівкою розумних панів з іншого боку) з 14 листопаду на 13-те. Щоб поставити парламентський комітет перед фактом вже вчиненої державної зради. "
===
Borys Babin
Розподіл азовської риби з росіянами породив масу подій за цей понеділок. Саме сьогодні з`ясувалося, що це питання запланували винести на розгляд парламентського комітету з закордонних справ (засідання 13 листопада о 15 години), та що інші комітети Верховної Ради - відмовилися це обговорювати та відповідно відмовилися підтримати ініціаторів підписання.Read more...Collapse )

Read more...Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2190928.html.
Tags: беспредел, коллективное х%№ло, крим, подонки, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments