Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Бурба

Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що керівник Офісу Президента Андрей Богдан дав вказівку генпрокурору Руслану Рябошапці та директорові НАБУ Артему Ситнику накопати компромат на начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Василя Бурбу аби знайти спосіб зняти Бурбу з посади.

Андрію Йосиповичу, не плекайте ілюзій щодо професійного рівня Рябошапки, який здатен лише крисити разом з Шабуніним гроші, виділені на розробку програмового забезпечення для НАЗК, чи, тим більше, Ситника, який, до того ж, є бізнес-партнером Бурби (я вже не кажу про те, що найближчим другом Бурби є заступник директора НАБУ Новак). Натомість накажіть Рябошапці звернутися до мене – я йому передам на Бурбу стільки інформації, що Василю Васильовичу буде гарантований відпочинок у селищі Мокошиному впродовж найближчих 8 – 10 років. А якщо вдасться довести причетність Бурби до вбивства Андрія Галущенка – то довічного ув’язнення йому не уникнути. Тільки затримувати Бурбу бажано одночасно з його агентурою, яка працювала на Майдані в грудні 2013 – лютому 2014 років й виявляла, де активісти «Автомайдану» паркують свої автомобілі (пам'ятаєте, як у січні 2014 року масово спалювали автомобілі учасників акцій протесту?).

А ще краще – нехай Рябошапка забере в Управлінні спеціальних розслідувань ГПУ мої покази на Дмитра Булатова, який перед своїм «викраденням» усю ніч їздив по Києву та знімав через банкомати гроші, що були переказані як пожертва на «Автомайдан», та візьме його за філейні місця. А вже Булатов розповість, у яких відносинах він перебував з начальником 2-го управління Главку «К» СБУ Бурбою, хто його «викрадав» і з якою метою. До речі, розшукав «чудом спасшегося царєвіча Дмітрія» та доставив у клініку «Борис» народний депутат Порошенко.

Не дякуйте.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2191472.html.
Tags: бойко, майдан, менты, подонки, порошенко, прдоны, піар, сбу
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments