Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (270)

Andrii Klymenko разом з Юрієм Бутусовим та 43 іншими особами.
1 год ·
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (270) - Динаміка часу штучного утримання в Керченській протоці суден, що прямують до/з Бердянска та Маріуполя станом на 1 листопада 2019 року за весь период кризи.

З початку жовтня 2019 року РФ всіляко намагається продемонструвати, що вона "біла та пухнаста".😂😎

За версією експертів Моніторингової групи, різке зниження в жовтні 2019 (у порівнянні з серпнем-вереснем) середнього часу штучного утримання маріупольських та бердянських рейсів комерційних суден в Керченській протоці (після відповідного демонстративного значного зростання) є одним з елементів підготовки РФ до участі в Нормандському саміті в грудні 2019. Мета - сформувати пакет аргументів для зняття з РФ міжнародних санкцій, негативний вплив яких на економіку держави-агресора постійно зростає.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2196448.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, беспредел, европа, крим, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments